Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Заміна старих вікон на енергозберігаючі

Коли приходить час замінити старі дерев’яні вікна, замість них найчастіше встановлюють пластикові конструкції. Вони набули особливої ​​популярності, з огляду на практичності, функціональності і високих експлуатаційних якостей. Вони забезпечать в квартирі затишок і тишу, а головне – допоможуть заощадити на енергоресурсах, у зв’язку з високими теплоізоляційних властивостей.

До того ж вікна з ПВХ універсальні. Вони підходять для установки в дерев’яних, цегляних і блокових будинках, чудово виглядають в квартирі, котеджі, адміністративному або комерційному приміщенні, гармонійно вписуючись в будь-який інтер’єр.

Заміна старих вікон на енергозберігаючі

Основні переваги вікон з ПВХ:

  • Довговічність. Вікна від надійного виробника, за умови якісного монтажу і своєчасного догляду, будуть бездоганно служити протягом 20 років і більше.
  • Герметичність, що запобігає проникнення протягів в холодну пору.
  • Екологічність, відсутність будь-яких токсичних виділень.
  • Пожежна безпека. Пластик не сприяє поширенню вогню.
  • Високі теплоізоляційні властивості. Використання в конструкціях склопакетів і герметичність стиків дозволяє мінімізувати тепловтрати і істотно знизити витрати на опалення будівлі.
  • Відмінні показники шумоізоляції. Дана характеристика особливо важлива для будівель, що знаходяться в районах з підвищеним рівнем шуму в будь-який час доби.
  • Міцність і безпеку конструкції. Багатокамерні склопакети розбити дуже непросто. Для посилення безпеки конструкції можна встановити спеціальну протизламну фурнітуру.
  • Універсальність дизайну і високі естетичні якості. Вікна з ПВХ можуть бути виготовлені в будь-яких розмірах і конфігураціях. Немає обмежень і в колірному виконанні конструкцій. Тому вони вписуються в будь-який інтер’єр, ефектно доповнюючи його.
  • Простота догляду, що полягає в миття вікон у міру їх забруднення та змащення фурнітури з періодичністю 2 рази на рік.

Вибір пластикових вікон

Купувати пластикові вікна слід у надійних виробників. Щоб вони забезпечували ефективне енергозбереження, необхідно замовляти вікна на основі трьох чотирьохкамерного профілю і склопакета на дві камери і більше. Заповнення камер інертним газом посилить теплозберігаючі характеристики. Істотний вплив на термін служби вікна надає якість фурнітури, до її вибору слід ставитися з особливою увагою.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі, краще звернутися за допомогою до фахівців. Компанія «ГЛАССО» надає повний спектр послуг з проектування, виготовлення та монтажу пластикових віконних конструкцій. Виготовлення продукції компанія здійснює на основі профілів від провідних європейських виробників. Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором комплектуючих для створення віконної конструкції, виконають необхідні заміри, доставлять готові вікна на об’єкт, і встановлять їх замість застарілих дерев’яних конструкцій.

Заміна старих вікон на нові пластикові конструкції – це ваш шанс на зробити своє життя більш комфортним.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.