Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Скління фасадів будівель

Фасадні системи призначені для конструювання засклених фасадів будівель: банки, готелі, установи, адміністративні будівлі, автосалони і т.д. Ці системи є відмінним інструментом для втілення проектів сучасної архітектури і реалізації сміливих ідей проектувальників.

Гортайте вниз
Фасади GLASSO із профільної
системи Aluprof, Reynaers, Schüco

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Скління фасадів – один із сучасних напрямків архітектурного будівництва, яка набирає в Києві все більшої популярності. Воно надає будівлі презентабельний зовнішній вигляд, сприяє виділенню його на тлі навколишньої архітектури особливою легкістю і вишуканістю.

Відносна легкість конструкцій зі скла, необмежені можливості дизайнерського виконання, чудові експлуатаційні якості – все це сприяє затребуваності скляних фасадів в сучасному будівництві. Варіативність інженерних конструкцій, створюваних зі скла, дозволяє архітекторам оформляти ними будівлі, як в класичному, так і в футуристичному стилі.

Переваги фасадного скління будівель

Естетична привабливість конструкцій зі скла та використання інноваційних технологій в його обробці і рішеннях проблем монтажу наділяють скління фасаду безліч переваг, таких як:

 • Сучасний вигляд будівлі, його елегантність і витонченість. Необмежені можливості дизайнерського виконання, можливість використання самих різних форм і конфігурацій, що дозволяє зробити кожен фасад неповторним творінням архітекторського мистецтва.
 • Візуальне збільшення площі приміщення, створення відчуття злиття його з навколишнім простором, ніж скляні фасади особливо привабливі для заміських будинків.
 • Максимально повне насичення внутрішнього простору природним світлом.
 • Створення комфортного мікроклімату в приміщеннях будівлі з боку фасаду, досить високий рівень шумоізоляції, хороша герметизація, що протидіє проникненню пилу і виникнення протягів.
 • Енергоефективність. Якісно змонтований фасад з правильно підібраних матеріалів забезпечить чудову теплоізоляцію.
 • Міцність і надійність конструкції при належній якості матеріалів та професійному монтажі фасаду.

Види скління фасаду будівлі

Залежно від умов, які забезпечуються фасадним склінням, воно ділиться на два основних види:

 1. Холодне скління. Передбачає використання конструкцій з алюмінієвого профілю і одинарного скла або однокамерного склопакета. Вони легші, але не володіють високою енергоефективністю. Це чудовий варіант для скління зимового саду, фасаду дачної веранди і т.д.
 2. Тепле скління. Здійснюється з широкого багатокамерного профілю (в алюмінієвих конструкціях використовується профільні системи з терморозривом, що сприяють зниженню тепловтрат) і дво- або трикамерних склопакетів, що забезпечують високий показник теплозбереження. Для підвищення теплоізоляційних властивостей камери склопакетів заповнюються інертним газом.

Типи фасадного скління

Способи обробки фасадів склом діляться на дві основні групи: рамне і безрамне скління. Кожна з них, у свою чергу, ділиться на кілька типів.

 1. Рамне скління:
  • Стійко-ригельна технологія. Має на увазі наявність каркаса, що складається вертикальними стійками, які беруть основне навантаження, і горизонтальними ригелями, що попереджають поздовжні деформації конструкції. Видима частина профілю прикривається декоративними накладками.
  • Модульний фасад. Відрізняється від попереднього постачанням на об’єкт готових блоків, що істотно прискорює процес монтажу.
  • Структурні фасади. Засновані на стійко-ригеля системі, яка розташовується усередині приміщення, зовнішня частина утворюється тільки стеклами, що створює видимість монолітної скляної поверхні. Фіксація стекол здійснюється клейовим герметиком.
  • Напівструктурні. Відрізняються від структурних систем наявністю тонких притискних планок із зовнішнього боку скла для його більш надійної фіксації.
 2. Безрамне скління:
  • Панорамне скління. Передбачає установку суцільного скла в межах поверху. До стеклопакетам для даної конструкції пред’являються особливо жорсткі вимоги.
  • Спайдерні системи. Використовують в якості кріплення спеціальні кронштейни (спайдери), які фіксуються на елементах несучої конструкції. Такі системи ефективні для скління великих площ.
  • Вантові системи. Ускладнена різновид спайдерного систем, де функцію несучого каркаса виконує спеціальна конструкція з натягнутих тросів.

Скління фасадів будівель від GLASSO

Компанія «ГЛАССО», що функціонує в Києві пропонує весь комплекс послуг з виготовлення та монтажу фасадів зі скла. Тут працюють справжні майстри скляного мистецтва, які додадуть фасаду будь-якої будівлі унікальний респектабельний вигляд. Наявність власного виробництва надає нам можливість реалізувати ваші самі неординарні задумки.

При огляді об’єкта фахівці компанії допоможуть визначитися з типом скління фасаду, максимально відповідним вашим вимогам і конструктивними особливостями будівлі. Ми втілимо в проект вашу задумку або запропонуємо свої варіанти дизайнерського оформлення фасаду. При створенні проекту проводяться ретельні розрахунки на надійність і безпеку конструкції.

Компанія «ГЛАССО» пропонує купити конструкції для скління фасадів, розроблені на основі профільних систем таких відомих брендів, як Aluprof, Reynaers, Schüco. Ціна фасадного скління формується в залежності від обраного профілю, типу склопакета, виду використовуваної фурнітури, площі скління, складності його конфігурації і інших чинників. Тому розраховується вона індивідуально для кожного замовлення.
Крім створення і монтажу фасаду, фахівці «ГЛАССО» пропонують свої послуги з обслуговування фасаду в процесі його експлуатації. Вони допоможуть підтримувати систему скління в належному стані протягом тривалого терміну.

Скління фасаду від GLASSO – це надійність, комфорт і вишуканість стилю.