Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Вхідні панельні двері

Вхідні двері - один з найважливіших елементів нашого будинку. Захист будинку від вуличного шуму, холоду, дощу або зломщиків - це тільки деякі їх функції. Як вибрати двері, які виправдають Ваші очікування і будуть служити Вам довгі роки?
Гортайте вниз

Алюмінієві панельні двері

Панельні двері GLASSO – це пропозиція для найбільш вибагливих користувачів, адже завдяки сучасним технічним рішенням і дизайну, вони можуть виступати в ролі не тільки функціонального і міцного входу в будинок, але також в якості його візитки і прикраси. Панельні двері відрізняються як високою естетикою, так і дуже хорошими термо-, звукоізоляційними і протизламними властивостями.

Технічні дані і параметри:

  • товщина заповнюючої панелі: 22 – 95 мм
  • максимальні розміри стулки: L до 1357 мм, H до 2600 мм
  • повітропроникність: Клас 3, PN-EN 12207: 2001
  • водонепроникність: Клас 7A (300 Па), PN-EN 12208: 2001
  • вітростійкість: Клас C5 / B5, PN-EN 12210: 2001
  • термоізоляція: UD від 0,44 W / m2K
  • клас захисту: RC2

Ідеальна герметичність

Вибираючи двері для дому варто також звернути увагу на їх водонепроникність. Від цього параметру залежить чи потрапить вода всередину в разі сильної бурі і зливи. Класи водонепроникності, необхідні для вхідних дверей, впорядковані в діапазоні від 3A до 9A. Чим вище клас, тим краще двері захищають наш будинок. «Glasso» пропонує панельні двері класу 7A.

Комфорт із самого порогу

Заповнюючі панелі дверей пропонуються у широкій гамі кольорів та структур. Ці елементи можна фрезерувати, прикрашати аплікаціями або застосовувати склопакети. Двері повинні, перш за все, підходити до стилю будинку. Якщо ваш інтер’єр виконаний в традиційному стилі, варто подумати про стулку зі скляними панелями або деревоподібним покриттям. Любителі сучасного стилю можуть вибрати колір з палітри RAL у відтінку графіт.

Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби на довгі роки

Надаючи всестороннє технічне обслуговування і послуги з ремонту, компанія GLASSO забезпечує повноту функціональних можливостей своїх систем і безпеку їх використання.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.