Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Вхідні панельні двері

Вхідні двері - важлива складова будь-якої будівлі. Вона захищає будинок від несанкціонованого проникнення, а також від впливу несприятливих зовнішніх факторів (холоду, опадів, шуму). Потрібно тільки вибрати якісну і надійну двері.
Гортайте вниз

Алюмінієві панельні двері

Найбільш вибагливі вимоги споживача задовольнять панельні двері GLASSO. Вони не тільки забезпечать надійний захист будівлі, а й стануть візитною карткою вхідної групи, що зумовлено їх вишуканим дизайном. Двері панельного типу характеризуються високими естетичними властивостями, а також підвищеними протизламними характеристиками. А ще вони мають відмінну тепло- і звукоізоляцією.

Технічні дані і параметри:

  • товщина заповнюючої панелі: 22 – 95 мм
  • максимальні розміри стулки: L до 1357 мм, H до 2600 мм
  • повітропроникність: Клас 3, PN-EN 12207: 2001
  • водонепроникність: Клас 7A (300 Па), PN-EN 12208: 2001
  • вітростійкість: Клас C5 / B5, PN-EN 12210: 2001
  • термоізоляція: UD від 0,44 W / m2K
  • клас захисту: RC2

Надійна герметичність

Водонепроникність є однією з найважливіших характеристик, якою повинні володіти вхідні двері. Вони повинні захистити внутрішню частину будівлі від проникнення вологи. Яка б злива або буря не вирували зовні. Вхідні двері повинні володіти класом водонепроникності 3А – 9А. Найнадійніший захист забезпечать двері класу 9А. Двері Glasso відносяться до класу 7А.

Комфорт і естетичність

Панелі вхідних дверей представлені широкою гамою кольорів і різними текстурами. При їх оформленні використовуються склопакети, аплікації, фрезерування візерунків. Вони повинні відповідати, як архітектурному стилю будівлі, так і інтер’єру. З класичним стилем оптимально поєднуються двері «під дерево» або з панелями зі скла. У сучасному оформленні ефектно виглядатимуть двері, виконані у відтінках графіту.

Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби на довгі роки

Компанія GLASSO прагне, щоб системи які поставляються були максимально безпечні і володіли найбільшою функціональністю, надаючи весь комплекс послуг з їх ремонту та ТО.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.