Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Сервісне
обслуговування

Наше сервісне обслуговування здійснюється тільки досвідченими фахівцями, з використанням спеціального обладнання.
Гортайте вниз

Ми надаємо тривалу гарантію

Купуючи продукцію GLASSO ви отримуєте гарантію якості та тривалий термін служби виробів. Ми впевнені в якості своїх віконних конструкцій, оскільки контролюємо її на кожному етапі власного виробництва. Комплектуючі: профіль, фурнітура, ущільнювачі для ваших вікон і дверей – продукція провідних світових брендів. Це дійсно краще, що є на світовому ринку скління!

Гарантійний термін служби

Якість нашої продукції забезпечується службою відділу технічного контролю на виробництві та необхідними сертифікатами. Термін експлуатації вікон та дверей становить понад 40 років. Наша гарантія на віконні та дверні конструкції становить 5 років. Це означає, що протягом 5 років ми безкоштовно усуваємо будь-які несправності і у разі потреби замінюємо всі необхідні елементи. Гарантійне обслуговування проводитися тільки досвідченими фахівцями, з використанням спеціального обладнання, що дозволяє виконувати всі роботи якісно, своєчасно усуваючи всі дефекти, які можуть з’явитися.

Сервісне обслуговування

Для багаторічної експлуатації періодично потрібно проводити сервісне обслуговування вікон та дверей. Це дозволяє продовжити «термін життя» конструкцій не на один десяток років.Цьому сприяє своєчасна змазка фурнітури, заміна ущільнювачів і відновлення геометрії конструкції. Зв’яжіться з нами і наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, а у разі потреби приїдуть до вас, щоб на місці вирішити всі питання пов’язані з експлуатацією вікон, дверей і т.д.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.