Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Алюмінієві вікна

Нові покоління алюмінієвих вікон, які поєднують в собі переваги енергозбереження, надійності, довговічності, безпеки та захисту від шуму.

Гортайте вниз
Вікна GLASSO із профільної
системи Aluprof, Reynaers, Schüco
Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Не так давно алюмінієві вікна були затребувані переважно на промислових підприємствах. Але стрімкий розвиток технологій сприяло суттєвому поліпшенню естетичних і експлуатаційних властивостей скляних конструкцій на основі алюмінієвого профілю, і їх все частіше можна зустріти в будинках житлового або комерційного призначення, з кожним роком вони все впевненіше завойовують позиції на будівельному ринку.

Відмінні риси і переваги вікон з алюмінію

На сучасному етапі алюмінієві вікна представляють собою високотехнологічні конструкції, здатні забезпечити високу енергоефективність будівлі. При цьому вони мають високі декоративні властивості, максимально задовольняючи вимоги до елементів сучасного інтер’єру.

Алюмінієвим віконним системам притаманні багато переваг, серед яких:

 • Алюмінієвий профіль виготовляють з особливого алюмінієвого сплаву, що забезпечує посилену міцність конструкції, її здатність утримувати склопакети будь-якого типу і розміру.
 • Алюміній – матеріал природного походження, тому віконні системи з такого профілю абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища.
 • Підвищена стійкість до зношування, несприйнятливість до хімічних сполук, присутніх в атмосфері і побутової хімії.
 • Стійкість до корозії, впливу вологи і УФ, температурних перепадів.
 • Міцність і жорсткість матеріалу, стійкість до зовнішніх навантажень.
 • Відносна легкість алюмінієвого вікна, що сприяє невисокому навантаженні на несучу конструкцію.
 • Пластичність і гнучкість матеріалу, що дозволяють виготовляти конструкції будь-якої форми, що дозволяє архітекторам і дизайнерам приміщень створювати найнесподіваніші рішення скління.
 • Пожежна безпека. Стійкість до горіння, поширення полум’я. Відсутність виділення шкідливих речовин в атмосферу під впливом високих температур.
 • Довговічність. При дотриманні правил експлуатації і належному догляді вікна з алюмінію можуть служити до ста років.

Види алюмінієвих вікон

Мабуть, єдиним важливим критерієм, в якому алюмінієві вікна поступаються пластиковим, є високий коефіцієнт теплопровідності металу. Саме тому такі віконні конструкції використовувалися лише в виробничих приміщеннях. Але сучасні конструктори знайшли вихід із ситуації, запропонувавши підвищити ефект збереження тепла за допомогою спеціального утеплювача.

Таким чином, виготовлення алюмінієвих вікон сучасними виробниками здійснюється в двох варіантах:

 • Конструкції для холодного скління. Використовують в якості основи стандартний алюмінієвий профіль, через що мають низьку енергоефективність. Використовуються, переважно, для оформлення вхідних груп в неопалюваних спорудах, а також балконів або лоджій.
 • Системи теплого скління. Суттєве зменшення тепловтрат в системах даного типу досягається за допомогою спеціальної вставки, яка характеризується низькою теплопровідністю, по периметру всього профілю в рамах. В якості таких вставок ефективний поліамід – особливий вид пластику.

Де знаходять застосування вікна з алюмінію

Вікна алюмінієві в склінні сучасних будівель досить затребувані. Легкість матеріалу робить його ідеальним варіантом для організації скління балконів і лоджій. У приватному будівництві вони рекомендуються дизайнерами для створення панорамного виду на верандах і терасах. Панорамним конструкцій з алюмінію нерідко віддають перевагу і при склінні комерційних приміщень (кафе, ресторанів, офісів і т.д.).

Все більшою популярністю при зведенні сучасних споруд користуються скління фасадного або стрічкового типу, де алюмінієві системи є оптимальним рішенням.

Алюмінієві вікна GLASSO

Щоб алюмінієві віконні системи сповна виправдовували заявлені характеристики, вони повинні виконуватися з матеріалів високої якості з точним дотриманням технологій. Таким характеристикам повністю відповідають алюмінієві вікна GLASSO, що виготовляються в Києві. Компанія «ГЛАССО» відома в Україні якістю своєї продукції, а віконні конструкції з алюмінію складають її істотну частку.

В основі кожної віконної конструкції, що поставляється на ринок компанією «ГЛАССО», лежить якісний алюмінієвий профіль, виконаний по одній з відомих технологій:

 • Aluprof MB-SLIMLINE. Характеризується вузьким профілем. Термомост MB-SLIMLINE зумовлює високі термоізоляційні властивості.
 • MB-SLIMLINE – віконно-дверна система, що забезпечує широку варіативність скління.
 • Aluprof MB-104 – конструкція, яка передбачає наявність термічної перегородки MB-104 Passive з найвищими термоізоляційними властивостями.
 • Reynaers MasterLine 8 – віконна система, оснащена інноваційною саморегулюючою системою вентиляції Ventalis.
 • Reynaers MasterLine 10 – одна з останніх розробок. Оптимальний варіант для енергопасивних споруд. Забезпечує високі експлуатаційні, теплозберігаючі якості і підвищений ступінь безпеки.

Будь-яка з конструкцій, створених на основі цих профілів, крім високих експлуатаційних якостей, має ще й бездоганний зовнішный вигляд, надаючи будівлі особливу вишуканість і презентабельність. Кваліфікована установка вікон з алюмінію, яку можуть виконати співробітники компанії «ГЛАССО», а також своєчасне технічне обслуговування дозволять продовжити термін служби вікон, позбавляючи від багатьох проблем з ремонтом і заміною конструкцій.

Ціна алюмінієвих вікон «ГЛАССО» формується з декількох чинників, таких, як тип профілю і склопакета, конфігурація і розміри конструкції, а також інші особливості. Але, в будь-якому випадку, рішення купити алюмінієві вікна GLASSO буде виправданим, зважаючи на їх довговічності, надійності і чудових експлуатаційних якостей.