Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Монтаж конструкцій

Всі співробітники монтажних бригад GLASSO проходять обов'язкове навчання і щорічну атестацію. У GLASSO бригади формуються таким чином, щоб сумарний досвід монтажників становив не менше 1000 встановлених вікон.
Гортайте вниз

Професійний монтаж – гарантія бездоганної роботи вікна!

Щоб забезпечити тривалу службу вікон, слід скористатися послугами професійного монтажу. Тільки в цьому випадку металопластикові конструкції здатні зберігати свою функціональність до 40 років.

 1. Оригінальна підвіконна планка.
 2. Пароізоляційна стрічка.
 3. Професійна монтажна піна.
 4. Підвіконник.
 5. Відлив.

Технологія монтажу «GLASSO Economy»:

«GLASSO Economy» – особлива технологія монтажу віконної конструкції, що передбачає кріплення вікна в отворі за допомогою анкера або анкерних пластин. Щоб запобігти промерзання взимку підвіконної планки, вона виконується з трьома камерами (порожнечами). Для закриття монтажного шва з обох боків конструкції і забезпечення гідроізоляції, проклеюється спеціальна стрічка, яка до того ж попереджає виникнення протягу. Додаткова ізоляція обумовлена ​​використанням укосів, утеплювача, монтажної піни.

 1. Утеплювач.
 2. Монтажна піна.
 3. Відкос.

Технологія монтажу «GLASSO Standard»:

«GLASSO Standard» – технологія монтажу, яка, крім дій, передбачених методом «GLASSO Economy», має на увазі проклеювання зовнішнього шва стрічкою, яка має вологозахисними властивостями. Дане рішення не тільки забезпечує підвищену гідроізоляцію, але і захищає монтажну піну від УФ, попереджаючи її руйнування, не перешкоджаючи при цьому виведенню водяної пари. Що стосується внутрішнього шва, то він проклеюється ізоляційною стрічкою, що попереджає вихід вологи на внутрішні укоси. При склінні балконів і лоджій, щоб запобігти виникненню протягів і затікання води в дощову погоду, між козирком і перекриттям з бетону прокладається бутиловий шнур.

 1. Утеплювач.
 2. Монтажна піна.
 3. Відкос.
 4. Вологозахисна стрічка.
 5. Пароізоляційна стрічка.

Технологія монтажу «GLASSO Professional»:

«GLASSO Professional» – найдосконаліша технологія монтажу, що включає весь процес, передбачений технологією «GLASSO Economy» з подальшим проклеюванням зовнішнього шва влагозахисною стрічкою, що забезпечує додаткову гідроізоляцію, а також захист монтажної піни від руйнівного впливу УФ, нанесенням гідроізоляційної мастики, поверх якої прокладається стрічка , що володіє тепло- і звукоізоляційні властивостями. Для забезпечення пароізоляції внутрішнього монтажного шва його проклеюють спеціальною ізоляційною стрічкою.

Дана технологія монтажу віконних конструкцій більш трудомістка, але при цьому вона істотно збільшує терміни збереження експлуатаційних властивостей монтажної піни, сприяє підвищеній тепло- і шумоізоляції вікна, забезпечуючи створення комфортного мікроклімату в квартирі, будинку або офісному приміщенні.

 1. Утеплювач.
 2. Монтажна піна.
 3. Відкос.
 4. Вологозахисна стрічка.
 5. Пароізоляційна стрічка.
 6. Теплоізолююча стрічка.

Монтаж пластикових вікон за технологією «GLASSO Professional»

Монтажні бригади GLASSO формуються з професійних майстрів, які, незважаючи на досвід, проходять курс навчання і щороку атестуються. Якщо вважати сумарний досвід монтажників кожної бригади, він становитиме не менше 1000 вікон. Професіоналізм співробітників і продумана до найменших нюансів технологія «GLASSO Professional» є гарантом якості монтажу.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.