Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Про компанію

Ми об'єдналися для того, щоб в будинках наших клієнтів було сонячне світло, тепло і затишок. Творчий характер компанії GLASSO визначено її стратегією - націленість на високий комфорт клієнта, максимальне задоволення його потреб.

Гортайте вниз

Впевнений бренд

GLASSO – сучасна компанія повного циклу, яка включає повний комплекс послуг з проектування і виготовлення конструкцій, доставці виробів за адресою клієнта і їх установку, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Протягом 20 років наша компанія динамічно розвивається на ринку, зарекомендувавши себе висококласним виробником.

22
роки на ринку
1,95 млн
проданих вікон
593 тис
виконаних замовлень
120 +
дилерських центрів

Результати за
2020 рік

Ми робимо все, щоб виправдати ваші очікування. Тому 76% клієнтів звертаються до нас повторно і готові порекомендувати нас своїм знайомим. Виконуючи свої зобов’язання, ми завжди прагнемо надати щось більше, ніж ви очікуєте. Запорука успіху – увага до деталей.

Ви завжди можете розраховувати на підтримку, дружелюбність і сердечне ставлення. В основі нашої філософії – любов до людей!

Лояльність клієнтів

76% дуже лояльні
19% лояльні
5% закрили потребу

ПРО ВИРОБНИЦТВО

Географія поставок
в Україні

Наша географія поставок включає в себе всі мегаполіси нашої країни і більше 12 областей України:

Полтавська, Львівська, Івано-Франківська, Волинська, Луганська, Донецька, Київська, Сумська, Черкаська, Харківська, Вінницька.

Міжнародний
стандарт якості

Наше стратегічне завдання – збереження репутації надійного підрядника по склінню об’єктів приватної та комерційної нерухомості, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Glasso робить поставки за кордон:

  • Бельгія
  • Канада
  • Італія
  • Франція
  • Німеччина

custom-preview

Відділи компанії

Центральний офіс

Дилерський відділ

Бухгалтерія

Роздрібна торгівля

Маркетинговий відділ

Наші клієнти
та партнери

Certificate Windods IFT


ПОДИВИТИСЯ

Certificate ISO 9001 2015


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Glasso


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Glasso


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Salamander


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО склопакети


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Siegenia


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Axor


ПОДИВИТИСЯ

Документи і сертифікати

Сертифікація якості від виробника

Компанія Glasso підтверджує відповідність показників якості всієї продукції сертифікатами. Вся наша продукція сертифікована і виготовляється відповідно до українських (УкрСЕПРО) та міжнародних (ITF, ISO 9001:2015) стандартів.

Сертифікат ITF

Також ми пройшли добровільну сертифікацію в Німеччині та отримали Сертифікат ITF (Орган по сертифікації і нагляду в ІФТ Розенхайм). Цей сертифікат підтверджує, що наш продукт відповідає вимогам схеми ift-сертифікації, впроваджений постійний сторонній контроль над виробничим майданчиком і контроль виробничого процесу за допомогою ift-Q-Zert і т.д.

Сертифікат ISO 9001:2015

У 2019 році ми отримали сертифікат якості ISO 9001:2015. Даний стандарт заснований на ряді принципів: орієнтація на клієнта, мотивація і залученість вищого керівництва, процесний підхід і постійне вдосконалення.

Сертифікація – це запорука Вашої повної впевненості в якості продукції Glasso.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.