Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Алюмінієві розсувні
системи

Першокласні системи термоізольованих розсувних і підйомно-розсувних дверей Glasso призначені для скління великих прорізів. З покращеною термоізоляцією система відповідає вимогам енергопасивних будівель.

Гортайте вниз
Розсувні системи GLASSO
із профільної системи Aluprof, Reynaers, Schüco
Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Алюмінієві розсувні системи все частіше приходять на зміну традиційним виробам для скління будівель з дерева або пластика. Використовувані для оформлення виходу на балкон, вікон, терас, вони забезпечують варіативність і естетичність інтер’єрних рішень, а головне – тепло і відчуття особливого затишку в приміщенні.

Особливості розсувних алюмінієвих систем і їх переваги

Дверні та віконні конструкції розсувного типу набувають все більшої популярності, зважаючи на високу функціональності і зручності експлуатації. Вони сприяють максимальному наповненню приміщення природним світлом, але при цьому надійно захищають його від несприятливих зовнішніх чинників (вітру, дощу, проникнення пилу і т.д.).

Особливості конструкції

Розсувні алюмінієві двері або вікна являють собою конструкцію, виконану з профільних направляючих з вбудованими стулками. Спеціальні ролики, якими оснащені стулки, забезпечують ковзання полотна в заданому напрямку. Системні блоки можуть фіксувати одночасно кілька направляючих, дозволяючи створювати конструкції з декількох полотен. Можливі також комбінації розсувний конструкції зі стулками глухого типу.

Алюмінієві розсувні системи дуже практичні, особливо ефективні вони в умовах обмеженого простору, адже зовсім не вимагають наявності вільного простору для відкриття вікна або двері. Конструкції з алюмінію надійні, легкі, абсолютно безпечні з точки зору екологічної та пожежної безпеки. При цьому вони стійко переносять всі погодні дії, будь то дощ, сніг, пекучі промені сонця, мороз або вітер. Серед інших переваг конструкцій:

 • невелике навантаження на несучу основу будівлі, зважаючи на легкості матеріалу;
 • відсутність особливих вимог до догляду;
 • простий ремонт, який передбачає, як правило, заміну зношених деталей;
 • стійкість матеріалу до корозійних процесів;
 • тривалий термін служби із збереженням всіх естетичних якостей конструкції;
 • гармонійне поєднання з сучасним інтер’єром будь-якого стилю;
 • підвищені захисні властивості системи і забезпечення безпеки експлуатації, обумовлене можливістю установки посиленою запірної фурнітури, що попереджає, що проникнення із зовні, так і відкриття вікна дитиною зсередини;
 • можливість комплектації будь-якої системи антимоскітної сіткою.

Використання розсувних дверей з алюмінієвого профілю

Ергономічні системи розсувного типу, безсумнівно, – кращий варіант для скління виходу на балкон або лоджію. Але сфера їх застосування набагато ширше:

 • Розсувний механізм, встановлений на веранді, терасі або мансарді, крім хорошого огляду, створять особливе відчуття простору і свободи, наповнять приміщення свіжістю і сонячним світлом.
 • Алюмінієві розсувні системи часто використовуються дизайнерами для створення панорамних рішень в офісах, ресторанах та інших закладах комерційного призначення.
 • Розсувні двері з алюмінію встановлюють в альтанках на дачних ділянках, забезпечуючи можливість не переривати відпочинок з друзями за шашликом при раптово налетіла негоді і т. Д.

Розсувні алюмінієві системи GLASSO їх види та особливості

Широкий вибір розсувних конструкцій для скління, в тому числі з алюмінію в Києві пропонує компанія «ГЛАССО». Позиціонуючи себе, як компанія повного циклу, вона надає повний комплекс послуг по вирішенню завдань скління, від проектування системи до її установки і подальшого обслуговування. Тут можна купити системи скління будь-якого типу і будь-яких розмірів. Поставка здійснюється і в інші регіони України.

Розсувні системи GLASSO використовуються, як правило, для скління досить великих віконних і дверних прорізів. Вони характеризуються бездоганним виглядом і високими експлуатаційними (в тому числі термоізоляційними) властивостями. Домогтися високих технічних характеристик кожної конструкції фахівцям компанії вдається за допомогою використання високотехнологічних профільних систем:

 • Aluprof MB-SKYLINE – система, що передбачає використання вузького профілю і прихованої рами. Технологія забезпечує стильний, презентабельний вигляд дверей, що відмінно поєднується з мінімалістичним інтер’єрним стилем.
 • Aluprof MB-77HS – конструкція підйомно-розсувного типу з автоматичним приводом стулок і можливістю дистанційного керування. Використання технології «HS Speed ​​Limiter» обумовлює максимальну безпеку експлуатації, незважаючи на масивність двері. Чудовий варіант для оформлення виходу на терасу або в зимовий сад.
 • MB-86 FOLD LINE і Concept Folding 77, – практичні і зручні розсувні системи типу «гармошка», яким властиві високі технічні характеристики і естетичні показники.
 • Reynaers CP 155 LS – конструкція підйомно-розсувного типу, призначена для скління великих поверхонь. Володіє підвищеними теплоізоляційними властивостями, забезпечує високу безпеку (захист від злому 2-го класу). Автоматичний привід гарантує комфорт експлуатації.

Більш докладні характеристики кожного виду розсувної системи можна дізнатися, зв’язавшись з менеджером компанії. Він допоможе підібрати систему, оптимально відповідну вашим вимогам і особливостям об’єкта.

Ціна розсувний алюмінієвої системи буде залежати не тільки від обраного типу, але і від необхідних розмірів і інших параметрів. Попередньо вартість можна буде прорахувати з менеджером, визначившись з вибором.

Компанія «ГЛАССО» також пропонує послуги професійної установки конструкції і її обслуговування, що стане додатковою гарантією її бездоганної служби протягом тривалого періоду.

Розсувні алюмінієві системи GLASSO – чудовий вибір для скління будівлі, яке буде сприяти його презентабельності і ефективності експлуатації.