Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Склопакети GLASSO Climat

Економія витрат на опалення до 40%

Склопакети GLASSO Sound

Тиша і спокій, навіть якщо за вікном – жвава магістраль

Стеклопакеты GLASSO Solar

Економія витрат на кондиціонування до 40%

Склопакети GLASSO Triplex

Ударостійкі вікна гарантують захист будинку як зсередини так і зовні

Виберіть опцію:


Тепло взимку

Комфортно влітку

Тиша в будинку

Безпека


Зберігаємо тепло взимку

Срібне покриття на склі, яке використовується в склопакеті GLASSO Climat®, відображає теплове випромінювання від опалювальних приладів назад всередину приміщення, не даючи теплу вийти назовні. І тим самим забезпечує високу теплоізоляцію в холодну пору року.

В 2 рази тепліше

Енергозберігаючі вікна із застосуванням технологій GLASSO Climat® мають коефіцієнт опору теплопередачі – 1,15 м2·0С/Вт. Це в 2 рази більше, ніж у звичайного вікна.

Економія на опаленні

Вікна GLASSO з енергозберігаючими технологіями Climat® зберігають до 78% тепла в приміщенні, тим самим скорочуючи роботу опалювальних приладів та забезпечуючи економію на комунальних платежах.Захист від вуличної спеки

Склопакети GLASSO Solar® відображають велику частину інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, при цьому світло проходить без перешкод, не змінюючи освітлення.

Не вигорає текстиль у будинку

Згодом усі штори, килими і текстиль, на які потрапляють ультрафіолетові промені, вигорають. Але альтернатива є – спеціальне напилення, яким покривається скло GLASSO Solar®, здатне нейтралізувати до 80% ультрафіолетових променів, і тим самим у кілька разів продовжити життя Вашого текстилю в будинку.

Економія на кондиціонері

Сонцезахисні стекла GLASSO Solar® зберігають прохолоду в будинку влітку, при цьому зменшуються навантаження на кондиціонування, витрата електроенергії влітку зменшується до 40% за рахунок меншої експлуатації кондиціонерів.Захист від вуличного шуму

Завдяки технології GLASSO Sound® в склопакеті використовуються стекла різної товщини, які поглинають звуки вулиці, оберігаючи тишу квартири і спокій її мешканців, досягається акустичний комфорт у будинку.

Безпека

Ще одна корисна властивість скла GLASSO Sound® – високий ступінь безпеки. За рахунок збільшеної товщини скла його дуже складно розбити, саме таке вікно чудово підходить для дитячої кімнати.

Зберігаємо тепло взимку

У склопакеті GLASSO Sound® внутрішнє скло має енергозберігаюче покриття, яке відображає теплове випромінювання від опалювальних приладів назад всередину приміщення, не даючи теплу піти на вулицю, тим самим забезпечуючи високу теплоізоляцію в холодну пору року.Поки Вас немає вдома

Убезпечити вікна та двері від проникнення з вулиці можливо завдяки технології GLASSO Triplex ®. Особливо актуальним є питання безпеки в заміському будинку або в квартирі на першому і останньому поверсі. При спробі розбити таке вікно, GLASSO Triplex® погасить силу удару і не дозволить злодію проникнути в приміщення!

Гарантований захист

Всі захисні властивості GLASSO Triplex® ефективні не тільки від впливів з вулиці, вікна абсолютно безпечні зсередини. Щоб пошкодити таке вікно потрібно докласти чимало зусиль, але навіть якщо це станеться, то спеціальна плівка утримає уламки. З такими вікнами можна бути повністю спокійним за безпеку енергійних дітей.

Звукоізоляція

Так як в склопакетах GLASSO Triplex® використовуються стекла різної товщини, відбувається процес поглинання зайвого шуму. Забезпечуючи комплексний захист приміщення від звуків вулиці, оберігаючи тишу квартири і спокій її мешканців.

Захист від вигорання текстилю та нагрівання приміщення

Предмети інтер’єру і текстиль у Вашому домі захищені від вигорання, завдяки відображенню до 80% шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Склопакети GLASSO Solar пропускають лише 35% сонячного тепла, зберігаючи прохолоду в будинку влітку, при цьому зменшуючи навантаження на кондиціонування.

Безпека Вашої родини

Вікна з технологією GLASSO Triplex®, із застосуванням багатошарового протиударного скла, протизламної фурнітури і ручки, забезпечують високий рівень захисту проти спроб відкриття вікна за допомогою грубої фізичної сили.

Залишити заявку

Після заповнення короткої заявки, фахівець підтримки зв'яжеться з вами.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.