Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Склопакети GLASSO Climat

Економія витрат на опалення до 40%
Склопакети GLASSO Sound
Тиша і спокій, навіть якщо за вікном – жвава магістраль
Склопакети GLASSO Solar
Економія витрат на кондиціонування до 40%
Склопакети GLASSO Triplex
Ударостійкі вікна гарантують захист будинку як зсередини так і зовні
Виберіть опцію:

Тепло взимку

Комфортно влітку

Тиша в будинку

Безпека


Зберігаємо тепло взимку

Срібне покриття на склі, яке використовується в склопакеті GLASSO Climat®, відображає теплове випромінювання від опалювальних приладів назад всередину приміщення, не даючи теплу вийти назовні. І тим самим забезпечує високу теплоізоляцію в холодну пору року.

В 2 рази тепліше

Енергозберігаючі вікна із застосуванням технологій GLASSO Climat® мають коефіцієнт опору теплопередачі – 1,15 м2·0С/Вт. Це в 2 рази більше, ніж у звичайного вікна.

Економія на опаленні

Вікна GLASSO з енергозберігаючими технологіями Climat® зберігають до 78% тепла в приміщенні, тим самим скорочуючи роботу опалювальних приладів та забезпечуючи економію на комунальних платежах.Захист від вуличної спеки

Склопакети GLASSO Solar® відображають велику частину інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, при цьому світло проходить без перешкод, не змінюючи освітлення.

Не вигорає текстиль у будинку

Згодом усі штори, килими і текстиль, на які потрапляють ультрафіолетові промені, вигорають. Але альтернатива є – спеціальне напилення, яким покривається скло GLASSO Solar®, здатне нейтралізувати до 80% ультрафіолетових променів, і тим самим у кілька разів продовжити життя Вашого текстилю в будинку.

Економія на кондиціонері

Сонцезахисні стекла GLASSO Solar® зберігають прохолоду в будинку влітку, при цьому зменшуються навантаження на кондиціонування, витрата електроенергії влітку зменшується до 40% за рахунок меншої експлуатації кондиціонерів.Захист від вуличного шуму

Завдяки технології GLASSO Sound® в склопакеті використовуються стекла різної товщини, які поглинають звуки вулиці, оберігаючи тишу квартири і спокій її мешканців, досягається акустичний комфорт у будинку.

Безпека

Ще одна корисна властивість скла GLASSO Sound® – високий ступінь безпеки. За рахунок збільшеної товщини скла його дуже складно розбити, саме таке вікно чудово підходить для дитячої кімнати.

Зберігаємо тепло взимку

У склопакеті GLASSO Sound® внутрішнє скло має енергозберігаюче покриття, яке відображає теплове випромінювання від опалювальних приладів назад всередину приміщення, не даючи теплу піти на вулицю, тим самим забезпечуючи високу теплоізоляцію в холодну пору року.Поки Вас немає вдома

Убезпечити вікна та двері від проникнення з вулиці можливо завдяки технології GLASSO Triplex ®. Особливо актуальним є питання безпеки в заміському будинку або в квартирі на першому і останньому поверсі. При спробі розбити таке вікно, GLASSO Triplex® погасить силу удару і не дозволить злодію проникнути в приміщення!

Гарантований захист

Всі захисні властивості GLASSO Triplex® ефективні не тільки від впливів з вулиці, вікна абсолютно безпечні зсередини. Щоб пошкодити таке вікно потрібно докласти чимало зусиль, але навіть якщо це станеться, то спеціальна плівка утримає уламки. З такими вікнами можна бути повністю спокійним за безпеку енергійних дітей.

Звукоізоляція

Так як в склопакетах GLASSO Triplex® використовуються стекла різної товщини, відбувається процес поглинання зайвого шуму. Забезпечуючи комплексний захист приміщення від звуків вулиці, оберігаючи тишу квартири і спокій її мешканців.

Захист від вигорання текстилю та нагрівання приміщення

Предмети інтер’єру і текстиль у Вашому домі захищені від вигорання, завдяки відображенню до 80% шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Склопакети GLASSO Solar пропускають лише 35% сонячного тепла, зберігаючи прохолоду в будинку влітку, при цьому зменшуючи навантаження на кондиціонування.

Безпека Вашої родини

Вікна з технологією GLASSO Triplex®, із застосуванням багатошарового протиударного скла, протизламної фурнітури і ручки, забезпечують високий рівень захисту проти спроб відкриття вікна за допомогою грубої фізичної сили.

Залишити заявку

Після заповнення короткої заявки, фахівець підтримки зв'яжеться з вами.

  Консультуємо онлайн

  Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

  Склопакет – одна з найважливіших складових сучасного вікна. Його особливостями і якістю виконання визначаються експлуатаційні властивості віконної конструкції, її здатність підтримувати в приміщенні комфортний мікроклімат, а також певну ступінь безпеки.

  Конструкційні особливості склопакета

  Склопакет – це своєрідна система, що володіє високими герметичними властивостями. Вона може складатися з двох або більше стекол, зафіксованих так, що між ними залишається вільний простір, так звана камера. Вона заповнюється сухим повітрям, для отримання конструкції з підвищеними теплозберігаючими властивостями – інертним газом.

  Фіксація стекол в склопакеті забезпечується за допомогою дистанційних рамок, з’єднаних між собою, а герметизація конструкції обумовлена ​​склеюванням її двома шарами спеціального герметика. Дистанційна рамка – це алюмінієвий або пластиковий профіль, порожнистий зсередини. Порожнини профілю заповнюються спеціальними гранулами з матеріалу, осушающего повітря. Таким чином попереджається утворення конденсату на внутрішній стороні скла. Герметик же попереджає попадання ззовні в порожнину камери повітря і вологи.

  Види склопакетів і їх особливості

  Класифікація виробів здійснюється, в першу чергу, в залежності від числа камер. розрізняють:

  • Однокамерні склопакети – система, що складається з 2-х стекол і, відповідно, однієї камери. Вони характеризуються невеликою вагою, тому створюють мінімальне навантаження, як на раму, так і на несучі елементи споруди. Коефіцієнт пропускання таких пакетів становить 85%. Але вони мають невисокими шумо- і теплоізоляційні властивості, а також слабкою стійкістю до поривів вітру. Їх не рекомендують встановлювати в житлових, а тим більше висотних будівлях, в будинках, розташованих поблизу галасливих магістралей. З огляду на невисоку вартість однокамерні склопакети є хорошим варіантом для скління лоджій, балконів, нежитлових будівель.
  • Двокамерні склопакети (три скла і, відповідно, дві камери). Оптимальний варіант для українського клімату. Мають досить високою енергоефективністю, добре заглушають вуличні шуми, світлопропускання на рівні 77%. Тобто, забезпечують в приміщенні комфорт і природне освітлення. Але з огляду на більшої ваги пред’являють більш високі вимоги до рами конструкції і фурнітурі.
  • Трикамерні склопакети (4 скла і 3 камери). Мають високою енергоефективністю при світлопропускання 65%. Але досить важкі, тому вимогливі не тільки до рами, а й несе опор споруди. До того ж вартість такого склопакета досить висока, тому для помірного українського клімату їх покупка не завжди доцільна.

  Сучасні технології дозволяють надавати склопакетів, крім їх основних характеристик, додаткові властивості (стійкість до ультрафіолету, підвищена звукоізоляція, високий рівень безпеки і т.д.), що дозволяє кожному користувачеві вибрати або замовити склопакет, оптимально відповідний конкретним вимогам.

  Склопакети GLASSO – оптимальний вибір для українського споживача

  Компанія «ГЛАССО» (Київ) відома в Україні високою якістю склопакетів та іншої продукції при цілком розумною її вартості. Компанія пропонує широкий асортимент виробів для скління будівель, а також відповідний спектр послуг з професійного монтажу конструкцій, їх профілактичного обслуговування та ремонту.

  Тут можна купити готові віконні конструкції або склопакети, а також замовити їх виготовлення за індивідуальними розмірами, формою і т. Д. Ціна виробу формується в залежності від особливостей замовлення, типу і розмірів склопакета, наявності додаткових функцій.

  З метою максимального задоволення вимог сучасного споживача «ГЛАССО» пропонує кілька варіантів склопакетів, оснащених додатковими функціями. Серед них:

  • Максимальний захист від теплових втрат в зимовий час. Унікальна енергозберігаюча технологія Climat® забезпечує збереження в приміщенні до 78% тепла, що виробляється опалювальними приладами, сприяючи істотної економії на комунальних платежах. Технологія передбачає покриття скла найтоншої срібною плівкою, що відбиває теплові промені, які прагнуть вийти назовні, всередину приміщення.
  • Захист приміщення від літньої спеки, попередження вигоряння оздоблювальних матеріалів і текстилю під сонячними променями. Технологія Solar® сприяє відображенню інфрачервоного випромінювання, зберігаючи в приміщенні приємну прохолоду під час спеки і істотно знижуючи навантаження на кондиціонер. Крім того, вона нейтралізує вплив УФ-променів, попереджаючи вигорання штор, шпалер і т.д.
  • Технологія Sound®, що передбачає використання в склопакеті стекол різної товщини, забезпечує посилені шумоізоляційні характеристики. Наявність енергозберігаючого покриття в таких склопакетах є додатковою перевагою.
  • Підвищення захисту від проникнення в будинок зловмисників забезпечить технологія Triplex®, що передбачає застосування багатошарових протиударних стекол.

  Таким чином, склопакети «ГЛАССО» готові задовольнити вимоги найвибагливішого користування, вони забезпечать комфорт і безпеку в вашому будинку або офісі, зроблять його більш світлим і привабливим.