Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Фасадні алюмінієві панелі

Використання алюмінієвих профілів гарантує справжню свободу творчості для архітекторів, при цьому не створюючи складнощів під час монтажу. Алюмінієві компоненти успішно використовуються як у вентильованих навісних, так і в світлопрозорих фасадах.
Гортайте вниз

Наші переваги:

1
У нас є дозвіл на всі види робіт
2
Виконуємо роботи будь-якої складності
3
Реалізовано багато об'єктів
4
Нас рекомендують клієнти
5
Гарантія
5 років
Переваги алюмінієвих фасадів будівель

Алюміній, який використовується в навісних фасадах в якості профілів і оздоблювальних матеріалів, має низку переваг, які і стали причиною його популярності. Головні переваги алюмінієвих навісних фасадів стосуються їх чудової стійкості до температурних перепадів, успішному протистоянню опадам і сильним вітрам. Вкрай мала вага алюмінію, в порівнянні зі сталевими підконструкціями, дозволяє використовувати його у вентильованих фасадах на досить високих об’єктах з найменшими навантаженнями на несучі стіни.

Екологічний і вічний матеріал
Не вигоряють на сонці
Не вимагають спеціального догляду
Складаються із вогнетривких матеріалів
Витримують різкі перепади температури

Типи будівель для НВФ GLASSO

Компанія GLASSO займається проектуванням, виробництвом та монтажем вентильованих фасадів із сучасних матеріалів. Системи GLASSO застосовуються на будівлях таких типів:

Житлові
Громадські
Промислові

    Вкажіть дані для
    зворотнього зв'язку

    Консультуємо онлайн

    Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.