Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Безрамне скління терас та вернад

Система безрамного скління надає можливість створювати цілісні скляні стіни без видимих рам, стійок і перемичок.
Гортайте вниз

Безрамне скління

Технологія безрамного скління дозволяє в повній мірі насолоджуватися панорамним видом. Крім того, що можна таким способом засклити балкон або лоджію, можливе ще й скління великих отворів. Чудового ефекту можна досягти, якщо засклити таким чином терасу приватного будинку, стіни кафе або ресторану. Виникає відчуття повної присутності на вулиці.

Переваги для Вас:

  • надає можливість створювати цілісні скляні стіни без видимих рам, стійок і перемичок
  • вибір систем відкривання: розсувні або тип «гармошка»
  • надійно захищає від вітру, пилу, дощу і шуму
  • простий і симетричний дизайн дозволяє уникати деформації виробів
  • деталі виготовлені з міцного матеріалу, що дозволяє уникнути поломок і зносу в повсякденному використанні

Система CLAROFLEX

Панелі безрамного скління виготовлені із спеціального загартованого скла. Вони можуть вільно кататися за допомогою роликових кареток по рейках. Проріз можна повністю відкрити, зсунувши скляні секції в сторону і повернувши їх до стіни, де вони складаються в своєрідну «книжку» і займають зовсім мало місця. У закритому стані скління замикається на замок.

Система SLIDING SLIM

Безрамне скління з паралельним рухом стулок, які рухаються залежно. Вони зчеплені один з одним. При відкриванні перша стулка витягує за собою всі інші. Важливою перевагою є те, що вона нижньоопорна, тобто вся вага стулок припадає на підлогу. Часто таке компонування є незаперечною перевагою, оскільки для безпечного монтажу верхньопідвісних систем потрібні потужні несучі конструкції, які часто просто відсутні.

Система надає широкі можливості архітекторам і планувальникам:

  • безрамна система дозволяє відкривати 80% площі скління
  • система дозволяє робити стулки висотою до 3000 мм, вагою до 80 кг
  • профілі постачаються анодованими, з шовковистою поверхнею, сріблястого кольору природного алюмінію, їх можна використовувати без фарбування
  • профілі системи можна піддавати порошковому фарбуванню в будь-який колір по палітрі RAL
  • система оснащується ущільнювачем між стеклами, який розташований перпендикулярно склу та забезпечує надійне перекриття проміжку між стеклами. Такий ущільнювач не псує зовнішній вигляд системи і добре захищає від опадів і вітру

Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби 5 років

Надаючи всестороннє технічне обслуговування і послуги з ремонту, компанія GLASSO забезпечує повноту функціональних можливостей своїх систем і безпеку їх у використанні.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.