Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Безрамне скління терас

Система безрамного скління надає можливість створювати цілісні скляні стіни без видимих рам, стійок і перемичок.
Гортайте вниз
Безрамне скління – відчуття легкості і простору

Технологія безрамного досить популярна в сучасному будівництві. Відсутність рам створює ілюзію повного єднання з навколишнім простором, при цьому конструкція захищає від вітру і опадів, забезпечуючи можливість панорамного огляду в комфортних умовах. Технологія застосовна для скління, як балконів і лоджій, так і більш широких прорізів, дозволяючи створювати прозорі стіни в кафе і ресторанах або на терасах приватних будинків.

Переваги безрамного скління:
 • створює ілюзію цілісної скляної стіни;
 • можливість використання різних систем відкривання;
 • захист від неприємних погодних впливів, зниження рівня шуму;
 • стильний сучасний дизайн;
 • міцність і надійність використовуваних матеріалів.
безрамне скління
безрамні вікна
Система CLAROFLEX

Система передбачає вільне переміщення скляних панелей по напрямних за допомогою спеціальних роликових кареток. При необхідності секції зі скла зсуваються в бік і складаються за типом «книжки», повністю відкриваючи, таким чином, отвір, не займаючи при цьому багато місця. При закритті стулок система замикається на замок, що, поряд з використанням надміцного загартованого скла, забезпечує належну ступінь безпеки.

Система SLIDING SLIM

Ніжнеопорние система, що припускає навантаження на підлогу споруди, що, на відміну від верхньопідвісних систем, забезпечує незалежність від потужності несучої конструкції. Вона передбачає своєрідне з’єднання стулок, що робить рух кожної з них залежним від інших. Переміщення стулок здійснюється в паралельній площині. При відкриванні першій з них, положення всіх інших також змінюється.

Широкий спектр архітектурних і дизайнерських рішень:
 • безрамне скління сприяє відкриттю до 80% площі;
 • допускається використання стулок масою до 80 кг і висотою до 3000 мм;
 • використання анодованих профілів, які мають високими естетичними властивостями (сріблястий колір і шовкова текстура поверхні);
 • при необхідності профілі можна перефарбувати в будь-який колір, відповідний дизайну;
 • зазор між стеклами перекривається спеціальним ущільнювачем, який забезпечує захист від дощу і вітру, не надаючи негативного впливу на зовнішній вигляд скління.
скління без рам
скління безрамне
Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби 5 років

Фахівці компанії надають професійні послуги з установки систем безрамного скління і їх подальшого технічного обслуговування, що підтримує функціональність систем протягом усього терміну їх експлуатації. Компанія надає гарантію на системи терміном на 5 років.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Безрамне скління набуває все більшої популярності серед власників міських квартир і апартаментів, приватних будинків і котеджів, закладів комерційного призначення. Ці системи нерідко називають панорамними, так як вони обумовлюють максимальний огляд, створюють ілюзію відсутності кордонів з навколишнім простором.

Особливості та переваги безрамного скління

Головною відмінною характеристикою систем є повна відсутність видимих ​​рам і перемичок. Вся видима частина конструкції складається з скла, що робить її візуально легкою і повітряної, дозволяє наповнювати огороджувальних простір світлом і відчуттям неймовірного простору.

Технологія передбачає оснащення скляних стулок роликовими механізмами, які полегшують їх пересування. Існують системи з відкриття стулок аналогічно шафі-купе або, акуратно збирають їх в «книжку». Скління без рам допускає повне відкриття простору, сприяючи ефективному провітрювання або перетворенню тераси на відкритий майданчик в літній час.

Безрамне скління будинку здійснюється за допомогою товстого загартованого скла, що характеризується особливою міцністю і ідеально рівною поверхнею. Його товщина може становити 6-12 мм, вона підбирається відповідно розмірів стулок і інших особливостей конструкції. Для герметизації місця стикувань сусідніх стулок, а також зазорів між стулками і стіною використовуються ущільнювачі, виконані з прозорих матеріалів і тому не порушують ілюзії цілісності скляного огородження.

Серед основних переваг, властивих безрамного скління:

 • Оригінальний вигляд конструкції, ефектне поєднання її з будь фасадом, мінімальний вплив на архітектурні особливості будівлі.
 • Можливість скління великих площ (в такому випадку використовується розсування стулок в обидві сторони).
 • Універсальність технології дозволяє використовувати її для скління архітектурних об’єктів будь-яких форм, що включають кути, заокруглення і т.д.
 • Досягнення високого ступеня природної освітленості простору усередині конструкції.
 • Легке відкриття / закриття стулок, можливість часткового або повного відкриття простору.
 • Високі експлуатаційні якості загартованого скла, використовуваного конструкціями: стійкість до механічних впливів, здатність витримувати вітрові навантаження до 200 кг / м2, стійкість до широкого діапазону температур і їх різких перепадів, безпеку осколків, одержуваних при руйнуванні скла і ін.
 • Захист від проникнення пилу, вітру, дощу за допомогою ущільнювача з якісних полімерних матеріалів.
 • Простота догляду та обслуговування конструкції. Догляд полягає в митті стекол у міру їх забруднення. Конструкційні особливості забезпечують простоту процедури миття з обох сторін, навіть якщо вони є частиною огорожі балкона. Обслуговування полягає в щорічному змащення пазів напрямних і рухомих комплектуючих конструкції спеціальним спреєм.

Сфера застосування скління без рам

При всіх перевагах безрамних конструкцій скління, слід зазначити, що вона, на відміну від склопакетів, не володіє теплозберігаючими властивостями, що дещо обмежує її використання. Проте, ці системи знаходять широке застосування, як в житлових, так і в комерційних об’єктах. Найбільш затребувані вони в наступних сферах:

 • Безрамне скління балконів і лоджій. Такий варіант особливо актуальний для мешканців висотних будівель, адже він дозволяє перетворити балкон в мініатюрну оглядовий майданчик, звідки відкриваються дивовижні види на місто, якими можна насолоджуватися, не виходячи за межі власної квартири.
 • Безрамне скління тераси або веранди. Технологія полягає в створенні прозорої стіни. Для реалізації проекту використовуються скляні стулки висота яких відповідає висоті стіни будівлі. Безрамне скління веранди дозволить проводити затишні сімейні чаювання з прекрасним видом на сад, квіткові клумби і т. д., Відчуваючи себе максимально комфортно навіть в саму дощову погоду або у вечірній час, коли на вулиці немає спасу від комарів.
 • Безрамне скління альтанок. Дозволить чудово провести час з друзями за шашликом, навіть, якщо раптово зіпсується погода. Панорамне скління захистить вас від дощу і вітру, але залишить можливість насолоджуватися видом на навколишній ландшафт.
 • Безрамне скління комерційних закладів. Вдале рішення для літніх майданчиків. Захистить відвідувачів від міського пилу, знизить рівень шуму, надавши при цьому прекрасну можливість огляду околиць. А якщо кафе або ресторан знаходиться на одному з верхніх поверхів будівлі, звідки відкриваються чудові краєвиди, то панорамне скління тут просто необхідно, воно, без сумніву, буде залучати відвідувачів. Такі своєрідні панорамні майданчики, одержувані в результаті безрамного скління, все частіше створюються в готелях, бізнес-центрах і т.д.

Безрамне скління від GLASSO

Технологія безрамного скління стає все більш затребуваною в Києві. Компанія «ГЛАССО», яка прагне якомога повніше задовольнити споживчий попит, готова запропонувати своїм клієнтам не тільки системи, які можна купити для скління будь-яких об’єктів, а й професійні послуги з їх монтажу. Монтаж систем безрамного скління досить трудомісткий і кропіткий. Від якості його виконання буде залежати працездатність і тривалість служби конструкцій.

Ціна конструкції, як і вартість монтажу складається з різних факторів, таких як розміри конструкції, складність конфігурації, товщина скла, конструкційні особливості будівлі, де буде здійснено монтаж та ін. Тому розрахунок вартості проводиться індивідуально, після відвідування фахівцем об’єкта і виконання вимірів.

Безрамне скління – вишукане сучасне рішення, яке наповнить ваше приміщення світлом, а ваше життя – приємними емоціями.