Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Відгуки про компанію

Завдяки вашим відгуках ми отримуємо інформацію, яка допомагає нам стати кращими. Ваш зворотній зв’язок важливий для нас.
Нижче ви можете ознайомитися із відгуками наших клієнтів.

Verde medical clinic

Керівництво клініки висловлює Вам свою вдячність за якісно реалізований проект по установці та монтажу енергозберігаючих вікон, розробку і монтаж алюмінієвих вхідних груп і скляних перегородок. Дякуємо Вам і всій Вашій команді за професійний підхід і 100% реалізацію якісного продукту.

З повагою, фінансовий директор Прант С.А.

БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ДАНІКА

Нам, як компанії, яка займається будівництвом по-справжньому енергоефективних будівель, дуже важливо було знайти надійного партнера по склінню наших об'єктів. Працюючи з компанією Glasso вже не один рік, ми неодноразово переконалися в їх надійності, порядності та високій якості продукції. Виконуючи замовлення завжди в строк, маючи величезний асортимент продукції і компетентних монтажників, компанія Glasso стала нашим партнером і ми сміливо рекомендуємо її своїм клієнтам.

Студія дизайну Fashion Interior

Наша студія дизайну вже кілька років співпрацює з компанією Glasso, яку ми по праву можемо називати «Наш віконний партнер». Спільно ми реалізували багато проектів і завжди все було зроблено вчасно і з дотриманням якості. Приємно мати надійного партнера з яким можна реалізувати будь-які завдання.

Цуман Кирило Михайлович, Архітектор In.Lab architects

Я, як клієнт, дуже допитливий і нудний, завжди перед покупкою намагаюся максимально розібратися в темі, щоб розуміти не гірше консультанта. А ще це все ускладнюється тим, що я архітектор і бачу до чого можуть призвести неякісні вікна.
З усіма моїми питаннями Олена впоралася стійко, хоч і не завжди знала, що відповісти відразу. Але в процесі підбору і комплектації жодне питання не залишилося без відповіді. Дуже порадувало ставлення до питань, які найчастіше не ставлять замовники, на все було дано відповідь …
Терміни - як було озвучено так і сталося. І швидше ніж у інших виробників.
Дуже милі і хороші монтажники швидко встановили всі вікна і дуже якісно, навіть будівельники потім запитували: “Хто це так зробив? Ми такого ніколи не бачили”))
Під час доставки на штапиках з'явилися потертості та дрібні подряпини. В інших компаніях це вважається допустимим браком. В Глассо погодилися з тим, що це брак і поміняли всі штапики і заразом одну стулку, в яку потрапила піщинка під ламінацію.
Після того, як ці вікна поставили у мене вдома, всім замовникам рекомендую цю компанію, оскільки передавши тз більше не паришся що щось піде не так.

Аліна Степанюк, Дизайнер інтер'єрів Philosophy art studio

Спасибі велике Glasso за співпрацю! Всі об'єкти завдяки вам реалізовані з якісними великими вікнами! Підхід до роботи - ідеальний, все чітко і вчасно. Ви дуже відповідальні та професіонали своєї справи! Ми будемо рекомендувати вас всім нашим замовникам і працювати тепер згодні лише з вами!

SHATROgroup. Комплексні рішення з будівництва

Група компаній SHATROgroup висловлює свою подяку компанії «GLASSO» за якісне і своєчасне надання послуг з проектування, виробництва, а також монтажу вікон, дверей і конструкцій.
За час співпраці ми переконалися в тому, що компанія «GLASSO» має достатній досвід, технології та команду для вирішення широкого спектра завдань, які виникають при роботі на наших об'єктах.

Співпрацювали з нашою компанією?
Залиште свій відгук. Ваша думка
дуже важлива для нас

Ця анкета займе не більше 2 хвилин вашого часу

НАПИСАТИ ВІДГУК

Заповніть дані та залиште свій
відгук про компанію Glasso

Ця анкета займе не більше 2 хвилин вашого часу
    Консультуємо онлайн

    Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.