Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Скляні перегородки

Перегородки GLASSO - елегантне зонування простору, що зберігає в ньому відчуття легкості і простору.
Гортайте вниз
Прозорість і економія простору

Скляні перегородки – найкраще сучасне рішення для поділу офісного простору. Використання пересувних конструкцій зі скла – зручно і безпечно. З їх допомогою можна максимально швидко здійснити зонування під рішення конкретних завдань.

Перегородки зі скла екологічно безпечні і мають відмінні естетичними властивостями. Вони вишукані, наповнюють приміщення атмосферою свіжості і простору. При використанні декоративних вставок (які можна замовити індивідуально), перегородки стануть ефектним доповненням інтер’єру, підкреслять його індивідуальність.

Переваги перегородок GLASSO:
 • відсутність рам створить ефект повної прозорості;
 • товсте скло (10-19 мм) абсолютно безпечне в експлуатації;
 • елегантний дизайн;
 • простота установки.
скляні перегородки
скляна перегородка
Індивідуальне замовлення

Щоб перегородки повністю відповідали конкретним завданням, вони виготовляються «під замовлення» після попереднього виконання вимірів і створення проекту. Всі роботи по створенню перегородок виконуються фахівцями «ГЛАССО» на власному спеціалізованому виробництві.

Цільове призначення

Скляні перегородки призначені для зонування простору, що виключає ефект нагромадження. Їх використовують в офісах, бізнес-центрах і адміністративних будівлях, торгових центрах і шоу-румах для виділення окремих кабінетів, кімнат для переговорів, відділів продажів і т.д.

Необмежені можливості дизайнерських рішень:
 • здійснення зонування без будівельних робіт та сміття;
 • різноманітність видів за типом відкривання (глухі, розсувні, орні, телескопічні, з автоматичним механізмом відкривання) і їх форм (прямі, радіусні);
 • різноманітність видів скла: прозоре і сверхпросветленное, матоване і моліроване, оброблене кольоровою плівкою і оснащене малюнками, загартоване скло-триплекс і ін.
 • різні види фурнітури (полірована або шліфована сталь, алюміній анодований, з покриттям під золото або фарбуванням в будь-який колір), що дозволяє підібрати рішення, максимально відповідне стилю інтер’єру.
офісні скляні перегородки
скляні перегородки для офісу
Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби 5 років

Компанія надає послуги технічного обслуговування встановлених конструкцій і їх ремонту. Надійність систем дозволяє нам надавати гарантію на 5 років, хоча служать вони набагато довше.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Скляні перегородки – оптимальне рішення для зонування офісу, що дозволяє організувати робоче місце для кожного співробітника, максимально ефективно використовуючи робочий простір. Такі загороджувальні пристрої надають необмежені можливості в переплануванні приміщення, зберігаючи при цьому зоровий простір і ступінь освітленості.

Переваги скляних перегородок:

 • Можливість зонування приміщення без реального і візуального крадіжки обсягу. По-перше, скло є найтоншим матеріалом, використовуваним для перегородок. По-друге, конструкції зі скла сприяють візуальному розширенню простору. Таким чином, скляна перегородка буде до речі, як в просторому, так і в обмеженому площею приміщенні.
 • Екологічність. На відміну від багатьох сучасних матеріалів, скло не містить шкідливих домішок і абсолютно нешкідливо для здоров’я.
 • Універсальність. Скляні конструкції відмінно впишуться в інтер’єр будь-якого стилю. До того ж скло чудово поєднується з іншими матеріалами, будь то пластик, метал або дерево.
 • Максимальна простота перепланування приміщення. Відсутність потреби в отриманні дозвільних документів на монтаж скляних перегородок. Легка вага, можливість швидкої установки без будівельного сміття.
 • Збереження рівня інсоляції (освітленості) дозволяє виділяти за допомогою скляних конструкцій зони, в яких відсутнє джерело природного освітлення.
 • Безмежні можливості декорування перегородок дозволяє зробити їх центральним елементом офісного дизайну.

Призначення скляних перегородок і особливості їх використання

Основним призначенням скляних огорож є функціональний розподіл простору, що дозволяє раціонально використовувати корисну площу. Для реалізації цієї мети їх широко використовують:

 • В офісах, фінансових установах і т. Д., Де за допомогою таких конструкцій можна організувати окреме робоче місце для кожного співробітника, відокремити кабінет керівника або створити кімнату для переговорів.
 • У торгових центрах і шоу-румах, де на вироби покладається огороджувальна функція із забезпеченням максимального огляду товарів. Для розмежування відділів можуть використовуватися перегородки з різноманітним декоративним оформленням. Скляні перегородки для торгових центрів також можуть служити чудовим рекламним носієм.
 • У приміщеннях адміністративного призначення для поділу зон роботи з відвідувачами і ін.

Скляні перегородки GLASSO

Компанія «ГЛАССО» пропонує купити в Києві офісні скляні перегородки, які допоможуть в найкоротші терміни реалізувати будь-яке завдання по оптимізації робочого простору. Виготовлення скляних перегородок компанія здійснює на власному підприємстві, пропонуючи широкий асортимент продукції. Тут можна купити скляні перегородки, що відрізняються:

1. Формою і конфігурацією. Прямі, радісно перегородки та їх всілякі комбінації дозволять ефектно виділити необхідну зону.

2. Конструкційними особливостями:

 • Безкаркасні. Забезпечують максимальну світлопередача, виглядають легко і об’ємно.
 • Каркасні. Обрамлені пластиковим або металевим профілем.
 • Глухі (стаціонарні) конструкції. Відрізняються наявністю жорсткого кріплення до підлоги і стелі, забезпечуючи, таким чином вищий рівень шумоізоляції.
 • Мобільні, що дозволяють максимально просто змінювати планування офісу.
 • Розсувні, встановлені на рейкові направляючі і вікна, що паралельно площині монтажу, не вимагаючи додаткового вільного простору.
 • Орні (одне або двостулкові).
 • Телескопічні, що дозволяють при необхідності розмежовувати або об’єднувати приміщення.
 • Оснащені автоматичною системою відкривання – ідеальний варіант для установки на вході в торговий відділ та ін.

3. Видом використовуваного скла. Це може бути повністю прозоре скло або матове, з сірим або бронзовим напиленням, моліроване скло, яке зробить перегородку родзинкою інтер’єру, з малюнком, нанесеною кольоровою плівкою і т.д. Для забезпечення належної міцності конструкції її виготовлення здійснюється з досить товстого загартованого скла або триплекс.

Наявність послуги виготовлення скляних перегородок на замовлення дозволяє компанії максимально задовольнити вимоги кожного клієнта. Ціна формується в залежності від обсягу замовлення, особливостей конфігурації виробів та матеріалів. Попередня вартість скляних перегородок буде розрахована після виїзду фахівця на об’єкт і виконання вимірів.