Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Скляні перегородки

Перегородки Glasso дозволяють ділити
простір у приміщенні, підкреслюючи
його індивідуальність і легкість.
Гортайте вниз

Прозорість та економія простору

Скляні перегородки в офісі застосовуються для максимально простого і швидкого зонування простору. Крім цього, офісні перегородки зі скла підтримують хороший мікроклімат. Цей матеріал не тільки виключно безпечний, але і відкриває перед користувачами цілий ряд нових можливостей. Наприклад, між шарами скла можуть бути встановлені індивідуально оформлені декоративні вставки, що дозволяє по-новому використовувати пересувні перегородки в дизайні інтер’єрів.

Переваги для Вас:

  • безрамні панелі для максимальної прозорості
  • безпечне використання і елегантний дизайн
  • товщина скла від 10 до 19 мм
  • проста і швидка установка

Індивідуальне замовлення

Виготовлення скляних перегородок, як правило, проводиться «під замовлення» в умовах спеціалізованого виробництва і на підставі проекту. Тому перш ніж замовити скляні перегородки, ми проводимо точні заміри приміщення і залучаємо до проектування грамотних конструкторів.

Цільове призначення

Цільове призначення скляних перегородок – розділити простір офісів, торгових центрів, адміністративних будівель, виділивши функціональні зони зі збереженням візуального простору. До числа таких зон в офісі зазвичай відносяться: кабінети, відділи продажів, шоу-руми, переговорні кімнати і т.д.

Система надає широкі можливості архітекторам і планувальникам:

  • швидке зонування без будівельних робіт, що робить процес більш чистим і акуратним
  • різноманітна форма і конфігурація: глухі, розпашні, розсувні, телескопічні, автоматичні системи, прямі, радіусні і т.д.
  • величезний асортимент скла: прозоре скло і з матуванням, надпросвітлене, сіре, бронзове, з кольоровою плівкою, моліроване, з повноцінними малюнками, триплекс, загартоване і т.д.
  • використання спеціальної фурнітури для скла в різних варіантах виконання: полірована нержавіюча сталь, шліфована нержавіюча сталь, анодований алюміній, покриття під золото, фарбування фурнітури по каталогу RAL.

Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби 5 років

Надаючи всестороннє технічне обслуговування і послуги з ремонту, компанія GLASSO забезпечує повноту функціональних можливостей своїх систем і безпеку їх у використанні.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.