Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Доставка продукції

Основне наше завдання – доставити вам готові конструкції без пошкоджень і точно в обумовлений час. Ви можете не турбуватися про збереження ваших вікон під час транспортування.
Гортайте вниз

Переваги нашої доставки

Своєчасна доставка незалежно від погодних умов здійснюється в спеціальних фірмових машинах з тентованим кузовом, що дозволяє отримати чистий, без перекосів, вм’ятин, відколів, не пошкрябаний від дорожнього пилу і бруду продукт. Доставка вікон по м. Києву абсолютно безкоштовна і не залежить від кількості замовлених конструкцій.
Фірмові автомобілі Glasso обладнані спеціальними «пірамідами», які забезпечують стійке положення конструкцій всередині автомобіля. На «піраміді» конструкції встановлюються у вертикальному положенні і фіксуються кріпильними ременями, що забезпечує їх повне збереження під час транспортування. Також ми несемо повну відповідальність за збереження і цілісність конструкцій до моменту приймання їх на об’єкті.

Дата і час доставки вікон

Наша компанія пропонує Вам вибрати зручну для вас дату доставки ще під час підписання договору. За день до запланованої дати доставки співробітник відділу логістики повідомить Вам час доставки. Основне наше завдання – доставити вам готові конструкції без пошкоджень і точно в обумовлений час.

Фірмові вантажівки ISUZU
NQR 71

Потужна вантажівка ISUZU, для наших крупних клієнтів.
Ви можете не турбуватися про збереження ваших вікон під час транспортування
86
м3
Об’єм кузову
20
T
Вантажопідйомність
Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.