Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Пластикові
вікна

Найкраще рішення для людей, що мають високі технічні вимоги та віддають перевагу високій європейській якості.

Металопластикові вікна
Гортайте вниз
Вікна GLASSO
Вікна GLASSO із профільної
системи KBE і Kömmerling

Вікна GLASSO із профільної
системи Salamander

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Пластикові вікна, з’явилися на ринку будматеріалів відносно недавно, але вже завоювали особливу популярність серед індивідуальних забудовників і власників квартир. Їх також часто встановлюють в офісах, адміністративних будівлях, лікувальних і навчальних закладах і т.д.

Піклуючись про комфорт і естетичної привабливості свого житла, вибору віконних конструкцій слід приділити особливу увагу. Експлуатаційні властивості вікон, якість їх виготовлення і установки грають важливу роль в створенні оптимального мікроклімату в приміщенні, а їх дизайн повинен відповідати загальній тенденції інтер’єрного оформлення.

Вікна пластикові: особливості та переваги

Пластикове вікно – це конструкція, що збирається з комплектуючих декількох видів:

 • Рама і стулки вікна, що виготовляються з ПВХ профілю.
 • Склопакети, зібрані з декількох стекол, поділюваних повітряним прошарком.
 • Фурнітура, використовувана для фіксації комплектуючих в певному положенні, забезпеченні відкривання / закривання стулок і т.д.

Незважаючи на величезну різноманітність віконних систем, представлених на сучасному ринку, вироби з пластику залишаються надмірно популярними. Їх затребуваність обумовлена ​​такими перевагами, як:

 • Стильний вигляд. Гармонійне поєднання з будь-яким інтер’єрним рішенням. Можливість купити вікна в будь-якому колірному виконанні, різної конфігурації і розмірів.
 • Тривалий термін служби за умови використання якісної фурнітури, дотримання технології виготовлення і установки конструкції.
 • Високі експлуатаційні властивості, що зберігаються в будь-яких кліматичних умовах.
 • Чудові тепло- і звукоізоляційні властивості, що дозволяють забути про протяги, тепловтратах і докучливих міський шум.
 • Збереження естетичного вигляду протягом усього терміну експлуатації.
 • Пожежна безпека та гіпоалергенність.
 • Простий догляд, відсутність потреби в щорічній забарвленням і додаткового утеплення перед зимовими холодами.
 • Доступна ціна при високих експлуатаційних властивостях.

Особливості та види пластикових вікон

Вибираючи пластикові вікна ПВХ, користувачі, в першу чергу, звертайте увагу на їх розміри і конфігурацію. Одні зупиняють вибір на стандартних конструкціях потрібного розміру, інші вважають за краще оригінальні конфігурації, тим більше що сучасні технології дозволяють виготовляти віконні системи практично будь-якої форми. Але зовнішній вигляд далеко не єдиний критерій вибору. Не менш важливими є також конструкційні особливості і технічні характеристики виробу.

Вони можуть різнитися:

 • Кількістю стулок.

Самий економічний варіант – одностворчате вікно, але встановлюються такі конструкції переважно в нежитлових приміщеннях. Універсальною системою скління є двостулкові вікна, здатні забезпечити комфортний мікроклімат. Вони встановлюються в приватних будинках, квартирах, офісах і т.д. У просторих приміщеннях також нерідко використовуються тристулкові вікна.

 • Кількістю стулок і типом їх відкриття.

Найдешевшими і при цьому надійними є глухі віконні конструкції, проте вони незручні в експлуатації і не здатні забезпечити оптимальний мікроклімат в приміщенні. Хоча на перших поверхах будівель і в віконних отворах, що виходять на балкон, установка таких вікон цілком виправдана.

Стулки зі стандартним поворотним механізмом відкривання забезпечують зручність догляду за вікнами, але незручні в регулюванні інтенсивності провітрювання і вимагають забезпечення безпеки, якщо в квартирі є маленькі діти або тварини.

Стулки з відкидним механізмом відкривання забезпечують можливість ефективної регулювання провітрювання і його безпеку.

Найбільш поширені вікна поворотно-відкидного типу, що комбінують поворотні і відкидні механізми. Їх ціна трохи вища, але вони найбільш функціональні і зручні в експлуатації.

У деяких випадках зручно використовувати євровікна з розсувним механізмом відкриття.

 • Типом склопакета.

Для скління житлових і офісних приміщень найбільш популярними є дво- і трикамерні склопакети. Однокамерні використовуються переважно у виробничих будівлях.

Пластикові вікна від виробника

Незалежно від типу обраних вікон, важливо щоб вони служили бездоганно протягом тривалого терміну. А тому слід вибирати вироби, виготовлені надійним виробником. Одним з таких в Києві є компанія GLASSO – сучасне підприємство, яке постачає на ринок широкий асортимент віконної продукції. Виробництво пластикових вікон є одним з найважливіших напрямків діяльності компанії.

Фахівці компанії піклуються про максимальній якості своєї продукції, використовуючи у виробництві якісні матеріали та фурнітуру. Інноваційні технології дозволяють, крім стандартних склопакетів, створювати конструкції з підвищеними енергозберігаючими властивостями, з підвищеною стійкістю до злому і т.д.

Компанія готова в найкоротші терміни поставити пластикові вікна в будь-якій кількості. Це можуть бути, як стандартні конструкції з високими технічними характеристиками, так і системи, створені за індивідуальним замовленням. Кожна віконна конструкція GLASSO створюється відповідно до стандартів, передбачених ГОСТом, і проходить всі етапи контролю якості. Тому при професійному монтажі і своєчасному обслуговуванні віконних систем вони будуть служити протягом тривалого терміну, не потребуючи в ремонті або заміні.

Ті, хто шукає, де купити надійні ПВХ вікна в Києві, можуть зв’язатися з менеджером компанії, що дозволить більш повно дізнатися про характеристики віконних систем «ГЛАССО», ціни та умови придбання.

Пластикові вікна GLASSO-краще рішення скління, здатне створити комфортні умови роботи або проживання і економію енергоресурсів при мінімальних фінансових витратах.