Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Фурнітура

Glasso працює виключно з якісними аксесуарами і механізмами для роботи стулки вікна. Великий каталог фурнітури Siegenia і Axor пропонує широкий вибір надійних і функціональних елементів для вашого вікна. Марка Siegenia зарекомендувала себе як справжня німецька якість, а український Axor - як доступна, надійна і довговічна.
Гортайте вниз

Фурнітура SIEGENIA TITAN AF

Сучасна віконна фурнітура концерну Siegeniа-Aubi забезпечує не тільки просте відкривання і закривання стулки вікна, але також надійність і безпеку. Фурнітура виготовляється виключно в Німеччині і славиться своєю якістю. Концерн Siegeniа-Aubi є одним зі світових лідерів з виробництва фурнітури для металопластикових вікон.

Фурнітура TITAN AF є наступним етапом розвитку сімейства фурнітури TITAN, яка поєднує в собі економічні, технічні переваги і привабливий зовнішній вигляд. Що стосується надійності, фурнітура TITAN AF дозволяє робити вікна всіх допустимих розмірів з високим класом протизламності. Можливо виготовити прямокутні, арочні, косокутні конструкції.

– Високоякісні матеріали, раціоналізований метод обробки і висока функціональність.
– Клас протизламності до RC3.
– Простий монтаж.
– Прихована або зовнішня петельна група.
– Безліч вдалих рішень роблять продукт привабливим для кінцевих користувачів.
– Можливе індивідуальне оформлення за рахунок широкої продуктової лінійки.

Фурнітура SIEGENIA FAVORIT

FAVORIT – це не просто назва, до цієї фурнітури дійсно ставляться як до лідера. Протягом усіх років свого існування FAVORIT продовжує удосконалюватися і поліпшуватися. На сьогоднішній день FAVORIT – це високоякісна, технічно вивірена, класична фурнітура. Це універсальне рішення для великих і малих об’єктів, дерев’яних і металопластикових вікон. Система з безліччю переваг! Фурнітура FAVORIT надзвичайно проста в монтажі та регулюванні, що підвищує виробничу ефективність.

– Великі можливості в проектуванні конструкцій.
– Модульна побудова системи FAVORIT Si-line S-ES – можливість застосовувати високий клас протизламності.
– FAVORIT RB/SF для арок і косокутних вікон: функціональність і зручність для нестандартних рішень.
– Велика кількість доповнень в програмі FAVORIT відповідає нестандартним вимогам.
– Вишуканий дизайн, висока корозійна стійкість, екологічна, безпечна.

Фурнітура AXOR

Фурнітура AXOR – це система віконної фурнітури від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN). Фурнітура AXOR забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача.

Фурнітура AXOR відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна, також щільно притискає стулку вікна до рами, що виключає будь-які продувки і знижує втрату тепла в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу.

Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20 000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу.

Таблиця застосування замків і циліндрів

Таблиця застосування петель

Таблиця фурнитур за кількістю точок притиску

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.