Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Власне виробництво

Виготовлення продукції здійснюється в цехах компанії, оснащених високотехнологічним обладнанням. Суворому контролю підлягає кожен етап технологічного процесу, що є гарантом якості продукції, що поставляється.

Гортайте вниз

Особливості підприємства

Важливою відмінністю компанії GLASSO від інших постачальників продукції для скління будівель – власне виробництво. З її цехів виходять алюмінієві, металопластикові конструкції, вироби зі скла, НВФ, що відповідають найвищим стандартам якості. Ми працюємо безпосередньо з споживачем, пропонуючи унікальні комплексні рішення по склінню, що задовольняють самі вибагливі вимоги.

900
конструкцій на добу
2300
склопакетів на добу
90 сек
виробляємо нове вікно
100%
контроль якості

Автоматизоване
виробництво

 • Лінія конструкцій з металопластику
 • Лінія
  склопакетів
 • Комплектація
  фурнітурою
 • Лінія конструкцій
  з алюмінію
 • Лінія
  ламінації

Лінія конструкцій з металопластику

Підприємство оснащене автоматичними лініями по виробництву стандартних віконних конструкцій з ПВХ, продуктивність яких становить близько 900 виробів / добу. Крім типових вікон для скління квартир, ми готові запропонувати нестандартні конструкції різних форм і розмірів для котеджів, офісів і павільйонів.

Лінія склопакетів

Виробництво склопакетів здійснюється на автоматизованих лініях. Ми поставляємо різні види склопакетів: з загартованого полірованого скла, скла з енергозберігаючим напиленням, що відображає ІК промені, триплекс і т.д. Доступно виготовлення склопакетів різної товщини і типорозмірів.

Комплектація фурнітурою

Комфорт і надійність експлуатації віконних і дверних конструкцій, а також їх ремонтопридатність безпосередньо залежать від використовуваної ними фурнітури. Тому ми використовуємо для комплектації систем найнадійнішу, перевірену фурнітуру. Виготовляючи конструкції на замовлення, ми пропонуємо різні способи відкривання стулок, встановлюючи відповідну фурнітуру.

Лінія конструкцій з алюмінію

Виготовлення алюмінієвих конструкцій скління – важливий напрямок діяльності нашої компанії. Використовуючи сертифіковані комплектуючі провідних світових брендів, ми виробляємо не тільки вікна і вхідні групи, але і перегородки, конструкції для зимових садів та ін.

Лінія ламінації

Ламінація профілів для ПВХ вікон істотно спрощує догляд за ними. Ми використовуємо для ламінування вікон плівку Renolit, що характеризується високою якістю, міцністю, стійкістю до вигоряння і інших несприятливих зовнішніх впливів. Вибором споживача пропонується величезний асортимент квітів і фактур, виконаних під дерево, здатних задовольнити будь-який смак.

Контроль
якості

Ми впевнені в якості своїх віконних конструкцій, оскільки контролюємо його на кожному етапі власного виробництва. На нашому виробництві працює власна лабораторія контролю якості. Лабораторія має набір обладнання, яке дозволяє нам випробовувати вироблені конструкції на відповідність ГОСТу.

Працюємо з провідними
постачальниками сировини та
матеріалів

Certificate Windods IFT


ПОДИВИТИСЯ

Certificate ISO 9001 2015


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Glasso


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Glasso


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Salamander


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО склопакети


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Siegenia


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Axor


ПОДИВИТИСЯ

Документи і сертифікати

Сертифікація якості від виробника

Компанія Glasso підтверджує відповідність показників якості всієї продукції сертифікатами. Вся наша продукція сертифікована і виготовляється відповідно до українських (УкрСЕПРО) та міжнародних (ITF, ISO 9001:2015) стандартів.

Сертифікат ITF

Також ми пройшли добровільну сертифікацію в Німеччині та отримали Сертифікат ITF (Орган по сертифікації і нагляду в ІФТ Розенхайм). Цей сертифікат підтверджує, що наш продукт відповідає вимогам схеми ift-сертифікації, впроваджений постійний сторонній контроль над виробничим майданчиком і контроль виробничого процесу за допомогою ift-Q-Zert і т.д.

Сертифікат ISO 9001:2015

У 2019 році ми отримали сертифікат якості ISO 9001:2015. Даний стандарт заснований на ряді принципів: орієнтація на клієнта, мотивація і залученість вищого керівництва, процесний підхід і постійне вдосконалення.

Сертифікація – це запорука Вашої повної впевненості в якості продукції Glasso.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.