Отримати консультацію
Отримати консультацію

Власне виробництво

Ми строго стежимо за якістю нашої продукції, яка виготовляється на власному високотехнологічному виробництві. Тільки так можна контролювати весь процес виготовлення і це вигідно відрізняє нас від інших компаній.

Листайте вниз

Показники нашого
виробництва

Вигідна відмінність GLASSO від інших компаній – власне високотехнологічне виробництво конструкцій з алюмінієвих, металопластикових систем, скляних виробів, НВФ і багато ін. Ми працюємо без посередників і готові запропонувати вам комплексне рішення по склінню.

Протягом 20 років наша компанія динамічно розвивається на ринку, зарекомендувавши себе висококласним виробником.

900
конструкцій на добу
2300
склопакетів на добу
90 сек
виробляємо нове вікно
100%
контроль якості

Автоматизоване
виробництво

 • Лінія металопластикових
  конструкцій
 • Лінія
  склопакетів
 • Монтаж
  фурнітури
 • Лінія алюмінієвих
  конструкцій
 • Лінія
  ламінації

Лінія металопластикових
конструкцій

Ми можемо виробляти до 900 конструкцій на добу. Такі темпи виробництва забезпечують автоматичні лінії з виготовлення стандартних ПВХ вікон. Виробляємо вікна для скління квартир і конструкції нестандартних розмірів для заміських будинків, котеджів, торгових павільйонів, офісних будівель.

Лінія склопакетів

На нашому заводі встановлена автоматизована лінія з виробництва всіх видів енергозберігаючих склопакетів з використанням загартованого полірованого скла різних типорозмірів і товщини, включаючи триплекс і скло з енергозберігаючим напиленням, найтонший шар якого відображає інфрачервоні промені.

Монтаж фурнітури

Фурнітура для висококласних вікон та дверей повинна гарантувати комфорт, надійність і бездоганність у використанні, а після закінчення терміну служби – ремонтопридатність. Керуючись цими критеріями, ми комплектуємо вироби тільки кращою фурнітурою. Вироби на замовлення можуть мати різний спосіб відкривання: поворотний, відкидний, зсувний, середньопідвісний – будь-який.

Лінія алюмінієвих конструкцій

Одна з основних спеціалізацій нашої компанії – це виробництво алюмінієвих конструкцій: фасади, підйомно-розсувні двері, перегородки, вікна, вхідні групи, зимові сади та ін. В роботі використовуємо тільки сертифіковані матеріали провідних виробників.

Лінія ламінації

Наша компанія використовує у виробництві ламінуючу плівку Renolit – це високоякісний матеріал, стійкий до вигорання. Великий вибір кольорів і фактур «під дерево», висока міцність допомагають реалізувати будь-які проекти в різних кліматичних зонах. Ламіновані профілі пластикових вікон не вимагають особливого догляду, пил і міська кіптява на темних відтінках помітні менше.

Контроль
якості

Ми впевнені в якості своїх віконних конструкцій, оскільки контролюємо його на кожному етапі власного виробництва. На нашому виробництві працює власна лабораторія контролю якості. Лабораторія має набір обладнання, яке дозволяє нам випробовувати вироблені конструкції на відповідність ГОСТу.

Працюємо з провідними
постачальниками сировини та
матеріалів

Certificate Windods IFT


ПОДИВИТИСЯ

Certificate ISO 9001 2015


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Glasso


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Glasso


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Salamander


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО склопакети


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Siegenia


ПОДИВИТИСЯ

УкрСЕПРО Axor


ПОДИВИТИСЯ

Документи і сертифікати

У розділі розміщена документація, яка може бути Вам необхідна і корисна. Сертифікати на продукцію і результати випробувань різного устаткування. Паспорти та технічна документація. Якщо Ви хочете бачити будь-яку інформацію стосовно матеріалу на цій сторінці, то просимо Вас надіслати повідомлення із запитом на адресу головного офісу.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.