Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Алюмінієві перегородки

Сучасні системи внутрішніх перегородок. Алюмінієві перегородки роблять можливим виготовлення різних видів конструкцій в залежності від сфери застосування і конкретних вимог щодо функціональності, естетики, термічної ізоляції, стійкості до злому або вогнестійкості.

Гортайте вниз
Перегородки GLASSO із профільної
системи Aluprof, Reynaers, Schüco
Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Алюмінієві перегородки – функціональні конструкції, що дозволяють швидко здійснити перепланування приміщення, розділити його на окремі зони, оптимізувати робочий простір, істотно підвищивши рівень комфорту персоналу під час виконання посадових обов’язків і т. д.

Основою таких конструкцій є профіль, виконаний з алюмінію. Перегородки можуть бути глухими, заповненими непрозорими матеріалами (МДФ, гіпсовініл, пластик, гіпсокартон та ін.) Або прозорими, виконані з міцного загартованого скла. Саме останні сьогодні особливо популярні. Вони не перешкоджають проходженню світла, тому дозволяють зонувати приміщення незалежно від розташування вікон. Крім того, скляні перегородки не створюють відчуття замкнутого простору, візуально розширюючи його межі. Вони виглядають вишукано і презентабельно, і чудово вписуються в будь-який сучасний інтер’єр.

Особливості профілю для перегородок

Перегородки з алюмінієвого профілю не тільки естетичні, але і міцні, і надійні. Домогтися високих експлуатаційних характеристик алюмінієвого сплаву, що володіє природною м’якістю, дозволяють спеціальні технології, які використовуються при виготовленні профілю. Вони мають на увазі:

 • вплив високого тиску, що сприяє ущільненню металу;
 • надання профілем при його формуванні додаткових ребер жорсткості;
 • використання технології холодного згинання металу, що сприяє збереженню їм високих міцнісних властивостей.

Тип профілю вибирається відповідно його призначення, передбачуваних навантажень, виду матеріалу заповнення, його товщини і т. д.

Переваги алюмінієвих перегородок

Перегородки алюмінієві – стильні і ергономічні конструкції, що володіють цілим рядом переваг, серед яких:

 • Відсутність необхідності отримання дозволів на установку конструкції.
 • Швидкість і простота установки без пилу, бруду та будівельного сміття.
 • Монтаж алюмінієвих перегородок здійснюється з окремих секцій, що дозволяє створювати конструкцію будь-якої потрібної конфігурації.
 • Варіативність видів алюмінієвих офісних перегородок дозволяє підібрати конструкції для вирішення будь-яких завдань зонування простору.
 • Різноманітність варіантів кріплення, можливість монтажу в підлогу або використання підвісного варіанту.
 • Збереження рівня природного освітлення кожної зони, що відділяється перегородкою зі скла.
 • Високі технічні і експлуатаційні характеристики конструкції.
 • Чудові декоративні якості, відсутність потреби в додатковій обробці.
 • Довгий термін служби зі збереженням бездоганного зовнішнього вигляду.

Види перегородок з алюмінію

Сьогодні можна купити алюмінієві перегородки для офісу і дому самих різних розмірів і конфігурацій. Залежно від конструктивних особливостей вони діляться на кілька основних категорій:

 • Стаціонарні конструкції. Їх основу складають нерухомо встановлені каркаси. Хороший варіант для створення, наприклад, кабінету керівника в приміщенні офісу, поділу великого приміщення на окремі кабінети і коридор і т. д. Зони, огороджені такими перегородками, як правило, оснащуються дверима.
 • Мобільні перегородки. Оптимальне рішення для візуального розбиття приміщення на окремі зони. Збираються з окремих секцій, які іноді для спрощення переміщення оснащуються коліщатками, які для стійкості використовують блокувальний пристрій. Вони не кріпляться стаціонарно до підлоги або стелі, і тому дуже швидко встановлюються або розбираються. Модульна конструкція забезпечує варіативність збірки. Вони незамінні там, де потрібно тимчасове огородження певних зон.
 • Перегородки-купе – розсувні конструкції, що оснащуються спеціальним механізмом, що забезпечує легке переміщення стулок. Вони пересуваються паралельно між собою і стіні Напрямні, за якими здійснюється рух полотен, можуть бути встановлені на підлозі і стелі або тільки на стелі (підвісний варіант).
 • Складні перегородки. Складаються з окремих панелей, які з’єднуються між собою спеціальними елементами (петлями, пружинами і т. д.). Представлені двома типами конструкції – «книжка» або «гармошка». Перша – ідеальний варіант для невеликих приміщень, так як в зібраному вигляді вона практично не займає місця, притискаючись до стіни або взагалі, піднімаючись до стелі. Секції системи, переміщаючись по напрямних, складаються з вертикальної осі.
 • Трансформери. Багатофункціональні огорожі різних форм і конфігурацій використовуються в тих випадках, де дизайну приділяється особлива увага. Принцип їх роботи побудований, як правило, на використанні роликового механізму.

Де застосовуються перегородки з алюмінію

Сфера використання таких перегородок досить широка. Вони стали незамінним атрибутом багатьох офісів, банків, адміністративних установ, забезпечуючи ефективну організацію робочого місця, виділяючи в загальному залі кімнату для переговорів і т. д. Системи з алюмінієвих перегородок знаходять широке застосування в торгових павільйонах, виставкових центрах, готелях, ресторанах, інших закладах комерційного призначення.

Ефектний дизайн перегородок, чудово поєднується з сучасними стилями оформлення інтер’єрів, сприяє можливості використання їх для зонування житлових приміщень.

Алюмінієві перегородки GLASSO

Стильні, естетично привабливі і функціональні перегородки на основі алюмінієвого профілю в Києві пропонує компанія «ГЛАССО». Володіючи власним виробництвом, компанія готова взятися за виготовлення перегородок з алюмінієвого профілю будь-якого призначення. Оптимальний варіант – виготовлення конструкції на замовлення, тоді вона буде повністю відповідати особливостям приміщення та покладеним на неї функцій. Фахівці компанії виїдуть на об’єкт, виконають необхідні вимірювання і допоможуть підібрати тип огорожі, максимально відповідає тим чи іншим вимогам.

Для виготовлення перегородок фахівці компанії використовують профільні системи різного типу, що сприяє максимальному задоволенню конкретних вимог до огорожі. Серед них профілі бренду Aluprof – одного з провідних європейських виробників алюмінієвих систем. Універсальні конструкції надають широкі можливості для розмежування простору, володіючи високими функціональними і декоративними властивостями. Вони чудово поєднуються з різними конструкційними елементами і фурнітурою різних фірм, забезпечуючи створення легких і стильних огороджень в офісах, адміністративних будівлях, житлових будинках і т.д.

Ціна алюмінієвої перегородки розраховується індивідуально, виходячи з розмірів, особливостей конфігурації, використовуваних матеріалів і інших чинників. У будь-якому випадку це буде доцільне вкладення коштів, так як алюмінієві перегородки – практичні вироби, що перевершують інші види огороджень, як з естетичних, так і за технічними характеристиками.