Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Сучасні металопластикові вікна

Великі вікна стирають кордони простору і візуально розширюють його, а натуральне світло і легкість скляних форм – це тренди в архітектурному світі, які ніколи не втратять актуальності.

Розсувні системи

Преміальні системи термоізольованих розсувних і підйомно-розсувних дверей. Вони призначені для створення максимально великих засклених поверхонь з урахуванням підвищеного комфорту.

Алюмінієві перегородки

Перегородки дозволяють організувати робоче, торгове і житлове приміщення максимально якісно і зручно для людини, при цьому на установку конструкцій потрібен нетривалий час і немає необхідності в ремонтних роботах або переплануванні.

Вентильовані фасади

Вентильовані навісні фасади можна встановити як при новому будівництві, так і при виконанні реконструкції або капітального ремонту. Ми виробляємо НВФ високої якості, які використовуються для облицювання будівель різними матеріалами.

Комплексне скління

Проводимо скління житлових будинків, адміністративних і комерційних об’єктів. Також проводимо роботи зі скління промислових, виробничих приміщень. Наші конкурентні переваги: досвід більше 20 років і більше 150 видів скління в одній компанії.

Порахувати об’єкт