Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Безрамне скління в сучасному дизайні

Безрамне скління – інноваційна технологія монтажу скляних конструкцій, що повністю задовольняє вимоги тенденцій сучасної архітектури та інтер’єрного дизайну. Вона є ефективним рішенням для скління великих площ.

Безрамна технологія, яку ще називають безшовною, забезпечує безперешкодний огляд з вікна, вона є ідеальною для організації панорамного скління. Відсутність рам і швів оптимально задовольняє вимоги мінімалістичні напрямків в сучасному дизайні. Крім того, технологія дозволяє максимально наповнювати приміщення світлом, що є важливим завданням сучасної архітектури.

Безрамне скління в сучасному дизайні

Де застосовується безрамне скління

Особливістю бескаркасного скління є використання скла високої міцності, здатного витримувати високі навантаження. Тому скляні панелі або блоки мають досить важку вагу, що висуває особливі вимоги до систем даного типу та дещо обмежує область їх застосування. Проте, безрамні системи широко застосовується:

  • для організації панорамного скління в одноповерхових будівлях (скління терас, веранд і т.д.);
  • для монтажу перегородок всередині будівлі;
  • для створення сходового скління;
  • для скління балконів і лоджій, і т.д.

Використання безрамного скління на лоджіях і балконах

Використання скла для оформлення таких архітектурних елементів будівлі, як лоджія або балкон стає все більш популярним. Причому, істотну частку скляних конструкцій, що встановлюються на балкон, складають саме безрамні системи. Вони попереджають тепловтрати, захищають балкон від пилу, вітру і опадів, а при використанні тонованого скла – і від сторонніх очей. При цьому безкаркасні системи абсолютно не заважають огляду, створюючи відчуття об’єднання простору, не перешкоджають проникненню сонячних променів і виглядають естетично, як зсередини будівлі, так і зовні.

Внутрішні перегородки зі скла

Скляні перегородки бескаркасного типу все частіше використовуються в дизайні елітних квартир або офісів. Вони не перешкоджають природному освітленню, не створюють відчуття обмеженого простору при поділі на зони. Сучасні виробники пропонують широкий вибір конструкцій, прагнучи до задоволення самих різних вимог.

Розсувні системи безрамного типу

Безрамне скління – оптимальний варіант для установки розсувних скляних дверей в громадських будівлях, скління терас в котеджах і т.д. Для цієї мети використовуються міцне скло з мінімальним обрамленням.

Особливості бескаркасного скління:

  • варіативність розмірів (на всю висоту будівлі, на половину висоти, і будь-які інші розміри);
  • міцність системи з огляду на використання загартованого скла;
  • варіативність видів скла (прозоре, матове, тоноване, візерункове, декороване малюнком і т.д.);
  • надання будівлі вишуканого презентабельного вигляду.

Компанія «ГЛАССО» проектує і виготовляє системи безрамного скління різного призначення. Ми готові запропонувати вам рішення, яке максимально відповідає естетичним і функціональним вимогам, просто подайте заявку, і наші фахівці виїдуть на об’єкт для обговорення подробиць замовлення і виконання вимірів. Проект кожної системи розробляється індивідуально з виконанням ретельних розрахунків. Фахівці «ГЛАССО» також здійснюють монтаж виготовлених компанією систем скління, гарантуючи їх тривалу службу.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.