Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Переваги розсувних пластикових вікон

Пластикові вікна представлені системами з різним способом відкривання. І якщо розсувні, поворотні або поворотно-відкидні конструкції давно є для нас звичними, то розсувні пластикові вікна, що відкриваються за типом купе, впевнено завойовують свої позиції.
Якщо ви постали перед проблемою вибору пластикових вікон, то обов’язково зверніть увагу на розсувні конструкції. Вони зручні, практичні і мають цілу низку незаперечних переваг.
Переваги розсувних пластикових вікон
Переваги розсувних віконних систем:
• Економія вільного простору. Відкриваючись паралельно площині свого розташування, стулки не вимагають додаткового простору. Їх можна спокійно відкривати, якщо на підвіконні стоять вазони з квітами, а впритул розташована меблі. Тому такі системи – знахідка для приміщень, обмежених в площі, в тому числі для лоджій і балконів.
• Зручність. Можливість регулювати інтенсивність провітрювання, встановлюючи стулку в потрібному положенні.
• Можливість використання підвіконня в якості столу, полиці і т.д. Розташовані на ньому предмети не заважають відкривати / закривати стулки.
• Відсутність перегородок навіть при значних розмірах вікна, що сприяє максимальній светопропускной здатності конструкції.
• Високі естетичні властивості. Візуальне розширення внутрішнього простору. Крім того, відсутність рами забезпечує можливість панорамного огляду. Зовні вікна виглядають дуже стильно, надаючи будівлі особливого шарму.
Крім того, розсувні віконні системи, виконані з якісного профілю, міцні і надійні. Вони стійкі до будь-яких несприятливих зовнішніх факторів, забезпечують високі тепло- і звукоізоляційні властивості і при мінімальному догляді служать тривалий термін, зберігаючи естетичні та експлуатаційні властивості.

Конструкційні особливості розсувних систем

Основними складовими розсувних вікон або дверей, як, втім, і звичайних, є рама, стулки (глуха і рухома), склопакет і фурнітура. Головна відмінність таких систем в механізмі відкривання, він передбачає плавне пересування стулки по направляючій. Щоб забезпечити таке відкривання стулки, необхідно використання більш складної фурнітури. Замість звичайних віконних ручок використовуються полози і спеціальні каретки з роликами, що забезпечують рух стулки.
Полози встановлюються у верхній і нижній частині вікна. Так як їм доводиться витримувати досить високе навантаження, їх виготовляють з високоміцної сталі. Забарвлення їх в один колір з профілем робить їх практично непомітними. Гумові прокладки, якими оснащується рухлива фурнітура, роблять рух стулок безшумним. Інноваційні технології, використовувані при виготовленні фурнітури для розсувного вікна, дозволили домогтися максимальної герметичності системи, виключаючи проникнення холоду і протягів.

Види розсувних конструкцій вікон і дверей

Віконні розсувні системи виконуються в декількох видах:
• Паралельно-розсувні (за принципом купе). Найбільш затребуваний вид розсувних систем. Вони зручні і максимально герметичні.
• Поворотно-розсувні. Ускладнена конструкція, що дозволяє використовувати багатокамерні склопакети, а, значить, забезпечувати високу енергоефективність.
• Вертикально-розсувні. Відмінний варіант для невеликих вікон.

Вартість розсувних віконних систем

Для забезпечення теплоізоляційних властивостей в розсувних системах використовується багатоінсценує профіль зі складним перетином. Для посилення міцності його армують оцинкованої сталлю. Склопакети в розсувні вікна рекомендують встановлювати двокамерні, щоб уникнути зайвих навантажень. Для посилення теплоізоляційних властивостей використовують низькоемісійним скла і інші технології. Все це, поряд з високотехнологічної фурнітурою, позначається на ціні розсувних металопластикових вікон і дверей. Але вона виправдовується тривалим терміном служби вікон і енергоеффектімостью будівлі.

Розсувні віконні конструкції «ГЛАССО»

Щоб розсувні вікна стали окрасою вашого будинку і несли тривалу бездоганну службу, слід замовляти їх створення у надійного виробника. Компанія «ГЛАССО», що функціонує в Києві, готова взятися за реалізацію проекту будь-якої складності. Всі віконні системи створюються в цехах компанії на високотехнологічному обладнанні на основі профілю від провідних європейських брендів. Для кожного замовлення розробляється індивідуальний проект з урахуванням всіх побажань Замовника.
Ще однією важливою умовою тривалої служби віконних систем є їх якісний монтаж. У разі розсувних конструкцій він складніший, і його краще довірити професіоналам. Фахівці «ГЛАССО» надають в якості додаткової послуги професійний монтаж розсувних систем, гарантуючи їх довговічність.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.