Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Пластикові розсувні двері

Головні переваги розсувних систем GLASSO – зручність використання, легкість відкривання, надійність і економія корисної житлової площі у приміщенні.

Гортайте вниз
Пластикові розсувні
системи GLASSO
Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Пластикові розсувні двері

Розсувні пластикові двері – чудова можливість виграти корисний простір в приміщенні, де вони встановлені. Замовити розсувні конструкції, а також послугу з їх монтажу в Києві можна в компанії «ГЛАССО». У нас в розпорядженні власні виробничі цехи, де виготовляються віконні та дверні ПВХ-системи. Продукція компанії відмінно зарекомендувала себе на українському ринку і користується високою популярністю серед користувачів різних категорій.

Особливості систем розсувного типу і їх переваги

Металопластикові розсувні системи – одне з найважливіших напрямків сучасної діяльності компанії, так як вони завжди затребувані на будівельному ринку.

Під розсувною системою мають на увазі дверну або віконну конструкцію, що складається з однієї або декількох стулок, рухливо закріплених на спеціальних рейках (направляючих). Такі системи є ефективним рішенням оформлення простору, який виконує не тільки розділову, а й декоративно-естетичну функцію. Крім того, вони забезпечують економію корисної площі, так як не потребують наявності вільного простору для відкривання дверей.

Серед основних переваг, якими володіє розсувні пластикові двері GLASSO:

  • чудова герметичність і пилонепроникність;
  • високий коефіцієнт тепло- і звукоізоляції, забезпечення комфорту в приміщенні, незалежно від негоди за вікном;
  • зручність користування (стулки легко рухаються і надійно фіксуються);
  • легке і майже безшумне пересування по направляючої;
  • різноманітна колірна гамма виконання виробів, широкий спектр розмірів і конструкційних рішень;
  • універсальність – розсувні система металопластикових дверей ідеально впишеться в будь-який інтер’єрне рішення, забезпечивши атмосферу світла та простору.

Типи конструкцій, які використовуються для створення металопластикових розсувних систем GLASSO
Компанія «ГЛАССО» використовує у створенні сучасних віконних і дверних конструкцій кращі світові досягнення. Зокрема:

  • Інноваційна система PremiSlide, розроблена всесвітньо відомим німецьким виробником віконних профілів Kömmerling. Являє собою 5-камерну профільну систему, що характеризується особливою герметичністю і плавністю ходу (стулки легко зсуваються навіть при масі 250 кг). Має високі показники лівнеустойчівості і теплоізоляції. Щілинне провітрювання (через прочинені стулку) здійснюється при збереженні захисту від злому.
  • PremiDoor – конструкція підйомно – розсувного типу (від Kömmerling). Скління будинку за допомогою такої системи перетворить його в елітний пентхауз. Розрахована на велике навантаження вона здатна не тільки утримати, але і легко переміщати стулки масою до 400 кг. Оснащення системи інноваційним демпфером SOFT CLOSE дозволяє безпечно і без зайвих зусиль і управляти важкими стулками (вони притормаживаются демпфером, а потім плавно доводяться до кінцевої позиції в автоматичному режимі). Великі площі скління, виконані за допомогою системи даного типу, дозволять наповнити будинок сонячним світлом, створити ілюзію необмеженого простору.
  • Salamander EvolutionDrive – підйомно-розсувні конструкція для скління великих площ (терас, зимових садів і т.д.). Ретельно прорахована балансування конструкції забезпечує рівномірний розподіл навантаження на фурнітуру. Легкому і безпечному пересуванню стулок сприяє використання технології SOFT CLOSE. Система оснащена ефективною противовзломной функцією (клас опору RC 2).

Різноманітність конструкційних рішень GLASSO дозволяє купити розсувні металопластикові двері для вирішення будь-яких завдань скління квартири, будинку, офісу і т. Д. Менеджери допоможуть підібрати балконні двері, розсувні системи для оснащення веранди, тераси і мн. ін. Їх ціна варіюється в широкому діапазоні, так як залежить від особливостей конструкції, розмірів та інших факторів. Але кошти, витрачені на скління, сповна окупляться високими експлуатаційними, в тому числі, енергозберігаючими властивостями.

Бездоганна служба віконних і дверних систем протягом тривалого часу залежить не тільки від якості самих виробів, але і від їх професійного монтажу. Звернувшись в компанію «ГЛАССО» в Києві, можна не тільки купити пластикові системи розсувного типу, а й замовити монтаж. Доручити установку двері кваліфікованим фахівцям – значить отримати гарантію її надійності. Тут же можна скористатися послугою по ремонту та технічного обслуговування дверних або віконних систем.

Розсувні пластикові двері GLASSO – вигідна можливість упорядкувати свій будинок, використовуючи інноваційні технології скління.