Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Підйомно-розсувна система Kömmerling PremiDoor

Новинка від Glasso - підйомно-розсувна система PremiDoor преміального класу. Вона повністю відповідає тенденціям сучасної архітектури. Система PremiDoor 76 додасть вашому будинку особливу елегантність і презентабельність, перетворить його в вишуканий особняк.
Гортайте вниз
Kömmerling PremiDoor – підйомно-розсувні система нового покоління

Розсувна система PremiDoor 76 – це унікальна можливість позбутися від бар’єрів, оточити себе неймовірним простором і відчуттям свободи, об’єднати свій будинок з навколишнім середовищем. Ви зможете безперешкодно споглядати пейзаж за вікном, будь то сад з квітучими клумбами або міська архітектура.

Переваги системи:
 • складається з вікон і дверей слайдінгового типу;
 • чудовий захист від витоку тепла, обумовлений ​​5-камерним профілем і 40 мм склопакетом;
 • коефіцієнт теплопередачі через раму становить 1,4 Вт / (м²K);
 • можливість створення конструкцій розмірами 6,5 Х 2,5 м;
 • наповнення будинку світлом і енергією сонця.
Вишуканий дизайн

Kömmerling PremiDoor 76 – це багато скла і світла, які надають дизайну інтер’єру елегантність і відчуття простору. Широка гамма відтінків і імітація природних матеріалів сприяє можливості реалізації будь-яких архітекторських і дизайнерських задумок.

Простота експлуатації

Інноваційні технології, використовувані при конструюванні системи, дозволили досягти не тільки високих показників теплоізоляції, але і максимальною легкості управління. Візок HS 400 compact, що є елементом фурнітури, а також прогресивна технологія приводу сприяє легкому і безпечному переміщенню стулки, навіть якщо її маса становить 400 кг.

Відмінні особливості конструкції Kömmerling PremiDoor:
 • рама має монтажну глибину 179 мм, глибина монтажу стулки – 76 мм;
 • варіативність дизайнерського виконання: традиційний білий колір, однотонне виконання в широкій палітрі кольорів, ламінація «під дерево» або типу «металік»;
 • стійкість до поглинання вологи і впливу УФ;
 • легке і плавне пересування важких стулок;
 • використання інноваційного демпфера SOFT CLOSE дозволяє легко і безпечно керувати системою, пригальмовуючи стулку і доводячи її до кінця в автоматичному режимі;
 • екологічність системи, обумовлена ​​технологією greenline, що виключає наявність свинцю в стабілізаторах матеріалів.
Схема відкривання


Сервіс GLASSO – тривала бездоганна служба систем

Повний комплекс послуг від компанії GLASSO по монтажу систем скління, їх обслуговування та ремонту забезпечить їх тривалу службу зі збереженням всіх функціональних здібностей. Компанія надає гарантію на свої системи терміном на 5 років. Але служити вони будуть набагато довше.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.