Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Чим відрізняються алюмінієві вікна від пластикових

Система скління – дуже важливий елемент кожного будинку. Незалежно від її типу, вона повинна мати привабливий вигляд і володіти високими експлуатаційними якостями. Перш, ніж вибрати систему скління, необхідно вирішити для себе питання, якою вона має бути – з пластика або з алюмінію.
Якщо раніше найбільш затребуваними були конструкції з ПВХ, то останнім часом їм гідну конкуренцію складають алюмінієві вікна. Головна причина зростаючої популярності алюмінієвих систем – утеплення профілю за допомогою інноваційних матеріалів.

Відмінні риси алюмінієвих і пластикових вікон

Вікна з ПВХ створюються на основі трьох п’ятикамерних профілів, армованих всередині металом. Такі конструкції оснащуються, як правило одно-дво-або трикамерними склопакетами різного виду. Вони забезпечують чудові естетичні і тепло- і шумоізоляційні властивості.
Пластикові вікна не поширюють горіння, але плавляться під впливом високих температур. Ще один недолік систем з ПВХ – досить велика вага, при установці їх, наприклад, на балконі з парапетом, виникає необхідність в посиленні опорної конструкції.
Алюмінієві системи представлені двома категоріями конструкцій, розроблених на основі холодного і теплого профілю. Вони оснащуються найчастіше однокамерним склопакетом або одинарним склом, що забезпечує легкість конструкції. Але високий ступінь звуко- і теплоізоляції вони забезпечити не можуть.
На відміну від них конструкції з теплого алюмінієвого профілю характеризуються високою енергоефективністю. Вони створюються на основі багатошарових рам і оснащуються двокамерними склопакетами.
Алюміній нетоксичний, стійкий до спалаху і впливу хімічних речовин. Конструкції з цього матеріалу довговічні, і протягом усього терміну служби зберігають бездоганний вигляд і експлуатаційні властивості.
Сфера використання пластикових і алюмінієвих вікон
• Пластикові вікна. Володіють найбільшим коефіцієнтом теплозбереження та шумоізоляції, надійно захищаючи будівлю від проникнення вуличних шумів і зберігаючи в ньому тепло. Це кращий варіант для скління вікон і балконних дверей в житлових приміщеннях.
• Холодні алюмінієві системи. Легкість і доступна ціна робить їх затребуваними для скління балконів, лоджій, альтанок, а також неопалюваних приміщень.
• Системи з теплого алюмінію. Легкі конструкції, які мають досить високою жорсткістю. Здатні утримати склопакети великої площі. За показниками звукоізоляції і енергоефективності вони дещо поступаються пластиковим вікнам, але для створення величезних вітражів вони просто незамінні.

Чим відрізняються алюмінієві вікна від пластикових

Конструкційні особливості вікон

Незалежно від матеріалу виготовлення, вікна представлені різноманітністю конструкцій, які передбачають різні способи відкривання стулок. Це можуть бути: глухі (не відкриваються стулки), розсувні, поворотні, поворотно-відкидні, фрамужні системи. Кожна з них має певні переваги і недоліки. Найчастіше одна віконна конструкція комбінує глухі і стулки. Найбільш практичними є стулки поворотно-відкидного типу. Вони можуть відкриватися поворотом в бік або відкидатися для провітрювання на різний кут. Така система не вимагає зайвого простору для провітрювання, але при цьому проста в обслуговуванні (при поворотному відкриванні її можна помити без особливих зусиль).

Які вікна вибрати – з пластика або алюмінію

Підводячи підсумки, можна сказати, що для житлових приміщень найкращим вибором стануть вікна з ПВХ-профілю. Вони максимально задовольняють вимоги до скління квартир, офісів, котеджів. А ось на балкон або лоджію краще встановлювати конструкцію з холодного алюмінію, вона легша. Якщо ж ви хочете створити на балконі комфортний мікроклімат навіть у зимовий час перш, ніж встановлювати конструкції з ПВХ, слід запросити фахівців для оцінки несучих конструкцій, можливо, їх доведеться посилити.
Теплий алюмінієвий профіль – ідеальний варіант для скління ТРЦ, фінансових установ та інших будівель громадського призначення. Їх також використовують для скління терас в котеджах, відкритих майданчиків в комерційних будівлях і т.д.
Вибір типу віконної системи залишається за вами. Перш, ніж його зробити, слід ретельно зважити всі «за» і «проти», зіставити вимоги до заскління і фінансові можливості.
Компанія «ГЛАССО» виготовляє системи скління на основі пластикового і алюмінієвого профілю різних розмірів і конфігурацій. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, співробітники компанії ознайомлять вас з особливостями кожної системи і навіть розрахують попередньо кошторис для того чи іншого виду. Компанія також надає професійні послуги з монтажу віконних конструкцій, гарантуючи їх тривалу службу.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.