Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Москітні сітки – ваша захист від настирливих комах

Літо – час насолоджуватися сонцем і свіжим повітрям. І не важливо, де ви знаходитеся, навіть, якщо у власній квартирі. Просто розкрийте навстіж вікно, і вдихніть на повні груди. Але щоб ваш сонячно-повітряний релакс не порушили всюдисущі мухи, комарі та інші комахи, до літнього сезону слід завчасно підготуватися.
Комахи завдають чимало неприємностей. Їх набридливе дзижчання, а то і укуси не дадуть спокійно розслабитися. Більш того, для багатьох навіть кілька укусів чреваті алергією. Є просте рішення, яке дозволить наповнити кімнату свіжим повітрям, чи не напустивши при цьому в неї комах, – установка на вікна москітних сіток.

Ефективний захист

Оптимальний варіант захисту від комах – москітна сітка, натягнута на раму. Компанія «ГЛАССО» пропонує такі рами, виконані з якісного алюмінієвого прокату. Вони виглядають естетично і не зіпсують інтер’єр. Закріпивши в таку раму сітку з дрібними отворами, ви зможете відкривати вікна в будь-який час доби, не боячись запустити непрошених крилатих гостей.

Москітні сітки - ваша захист від настирливих комах

Розмір сітки

Москітні сітки можна встановити на пластикові вікна будь-якого типу (відкидні, розсувні і т.д.). Головне виконати точні виміри вікна, щоб не залишалося зазорів, куди можуть проникнути комахи. Щоб дотримати розміри, виготовлення кожної москітної сітки здійснюється тільки під індивідуальне замовлення. Якщо потрібно сітка для установки на балконні двері, її можна підсилити за допомогою фрамуги.

Монтаж москітної сітки

Москітна сітка оснащується спеціальними кріпленнями. З їх допомогою можна надійно встановити конструкцію на віконну раму самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів. Ніякого свердління віконної рами, що порушує герметизацію віконної конструкції при цьому не знадобитися.
Складнішою є установка розсувних москітних сіток. Якщо виникла така необхідність, довірити монтаж краще фахівцям, що мають досвід роботи з такими конструкціями і відповідний інструмент.

Естетична привабливість

Установка москітної сітки анітрохи не зашкодить дизайну приміщення. Найбільш популярні кольори рами (білий і коричневий) гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр. При необхідності можна замовити раму іншого кольору. Доступна широка палітра кольорів, в тому числі – текстура під дуб, горіх і т.д.

Обслуговування москітної сітки

Установка москітної сітки не надасть зайвого клопоту, так як вона практично не потребує обслуговування. На зиму її рекомендується знімати, що дозволить продовжити термін експлуатації. Зняту сітку рекомендується вимити в теплій воді з додаванням звичайного засобу для миття посуду. Після того, як сітка висохне, її можна скласти і відправити на зберігання до наступного літа.
Москітна сітка – просте і зручне пристосування, яке дозволить відчувати себе максимально комфортно в своєму будинку або квартирі протягом весняно-літнього сезону, незважаючи на навалу мух і комарів за вікном.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.