Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Переваги скляних огорож в інтер’єрі

Скляні огорожі все частіше можна зустріти в сучасному інтер’єрі. На відміну від огорож з інших матеріалів, вони, крім виконання своїх безпосередніх функцій – забезпечення безпеки, виконують ще й декоративну функцію. Скляні огорожі виглядають дуже естетично, сприяють візуальному розширенню простору і наповненню його світлом, при цьому дуже гармонійно вписуються в сучасні інтер’єрні стилі. Більш того, скляне огородження може непримітний елемент інтер’єру перетворити в його акцент, що привертає увагу вишуканим видом.

Переваги скляних огорож в інтер'єрі

Міцність скла, використовуваного для огорожі

Що стосується безпеки, то скляні огорожі цілком справляються з поставленим завданням. Адже для цієї мети використовується загартоване скло, а сама конструкція посилюється додатковими елементами (стійками, кріпленнями і т.д.). Технологія виготовлення розжареного скла робить його особливо міцним. Але, якщо навіть таке скло розбити, воно розсипається на осколки, які не мають гострих країв.

Інший варіант стела для огорожі – триплекс. Його міцність дозволяє використовувати його для скління транспортних засобів.

Найбільш часті приклади використання огороджень зі скла:

  • Огорожа для сходів. Міцність і надійність скляних огорож робить їх відмінним варіантом для оформлення сходів. Скляна перегородка додасть сходам особливої вишуканості. Вона чудово впишеться в будь-який інтер’єр сучасного стилю, будь то мінімалізм, хай-тек, модерн, лофт і т.д. Якщо того вимагає стиль, скло можна декорувати малюнком. Скляні огорожі для сходів можуть бути стандартної висоти, з перилами або без. Можливо також використання огорож з цільного скла висотою до самої стелі.
  • Огорожа балконних конструкцій або лоджій. Крім повного скління балкона або лоджії, на них можуть використовуватися скляні огорожі -практічние і естетичні конструкції. Вони можуть монтуватися за допомогою точкових кріплень, спеціальних стійок або кріплень, прихованого типу.
  • Огорожа ганку. Скляна конструкція на ганку додасть будівлі презентабельний вигляд, будь то житловий будинок або офіс. Залежно від архітектури будівлі, для оформлення ганку можна використовувати, як прозоре, так і кольорове скло, з візерунком чи без.
  • Огорожа атріуму. Вестибюль громадської будівлі (торгового центру, адміністративної установи) повинен виглядати особливо респектабельно, і скляні огорожі тут будуть дуже до речі. Вони не будуть перешкоджати огляду залу і зовсім не навантажують інтер’єр. При цьому вони естетичні і безпечні.

Особливості вибору

При виборі огорож зі скла, крім естетичних характеристик, слід керуватися типом скла, його товщиною (вона повинна бути не менше 12 см), надійністю виробника. Перш, ніж прийняти остаточне рішення, слід проконсультуватися з фахівцями.

Компанія «ГЛАССО» виготовляє скляні огорожі будь-якого призначення. Фахівці компанії надають професійну консультативну підтримку у виборі типу огорожі. Виїжджаючи на об’єкт, вони оцінюють допустиме навантаження, яке може створювати встановлюється огорожа на конструкцію будівлі, роблять виміри, складають попередній кошторис. Кожна огорожа проектується індивідуально відповідно до побажань Замовника і вимогам будівельних норм. Тому вона буде бездоганно служити протягом тривалого терміну.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.