Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Скляні огорожі

Дизайнери та архітектори почали все більше застосовувати в своїх проектах скляні огорожі. Також вони все частіше зустрічаються в інтер'єрах торгових центрів, ресторанів, банків і т.д. Паралельно вони завоювали своє місце в інтер'єрах квартир і заміських будинках, додаючи їм розкоші і світла.
Гортайте вниз

Скляні огорожі

Скляні огорожі проектується з урахуванням індивідуальних потреб і побажань клієнта, конструктивних, стилістичних особливостей приміщення, умов експлуатації та інших нюансів. Скляні огорожі встановлюються на маршах сходів, парапетах, дахах, оглядових майданчиках, балконах. Будучи додатковою окантовкою як внутрішнього, так і зовнішнього оздоблення торгових, бізнес центрів і аеропортів.

Переваги для Вас:

  • повна безпека обумовлена міцним склом і потужним кріпленням
  • стійкість до механічних пошкоджень
  • мають високі характеристики міцності
  • згодом скло не змінює свого зовнішнього вигляду, зберігаючи свої експлуатаційні та споживчі властивості
  • простота догляду – для очищення можна застосовувати самі звичайні засоби

Особливості установки огорожі

Вибір місця для установки огорожі визначається на етапі складання і узгодження плану приміщення. При виборі конструкції огорожі повинні враховуватися всі необхідні критерії: розташування, ергономіка, зручність, а також естетика і загальний інтер’єрний стиль.

Особливості виготовлення огорожі

Власне виготовлення скляних огорож здійснюється з урахуванням розрахунків на міцність, зокрема навантаження під час експлуатації, умов використання та багатьох інших нюансів. Тому кінцевий продукт характеризується відмінними експлуатаційними якостями.

Система надає широкі можливості архітекторам і планувальникам:

  • Міцність скла на стискання в кілька разів перевищує міцність сталі, воно водонепроникне, стійке до хімічного впливу і служить тривалий час без зносу і втрати експлуатаційних якостей. Універсальність скла останнім часом активно застосовується в архітектурі, відкриваючи раніше неймовірні за шириною можливості для реалізації креативних ідей у будь-яких інтер’єрах.
  • Огорожі зі скла досить універсальні. Їх можна установлювати в підлогу, з торця сходинки або балкону, на виносні стійки і т.д. Це забезпечує реалізацію будь-якого, навіть самого нестандартного, дизайнерського рішення.
  • Каркас і кріплення виготовляються з нержавіючої сталі або анодованого алюмінію. Матеріали стійкі до виникнення корозії, не деформуються в умовах підвищеної вологості, екстремальних температур.

Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби 5 років

Надаючи всестороннє технічне обслуговування і послуги з ремонту, компанія GLASSO забезпечує повноту функціональних можливостей своїх систем і безпеку їх у використанні.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.