Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Скляні огорожі

Дизайнери та архітектори почали все більше застосовувати в своїх проектах скляні огорожі. Також вони все частіше зустрічаються в інтер'єрах торгових центрів, ресторанів, банків і т.д. Паралельно вони завоювали своє місце в інтер'єрах квартир і заміських будинках, додаючи їм розкоші і світла.
Гортайте вниз
Скляні огорожі

Огородження зі скла вишукані і функціональні. Вони знаходять все більше застосування на сходових маршах і оглядових майданчиках, на балконах і мансардах, ефектно доповнюють оздоблення торгових і розважальних закладів, бізнес-центрів і аеропортів.

Розробка індивідуальних проектів скляного огородження дозволяє максимально повно реалізувати побажання кожного клієнта, врахувати конструктивні особливості будівлі, стилістичне рішення інтер’єру, домогтися відповідності конструкції умовам експлуатації і баг. ін.

Переваги скляних огорож GLASSO:
 • міцність скла і надійність кріплень забезпечують повну безпеку конструкції;
 • висока міцність конструкції, стійкість до будь-яких механічних впливів;
 • збереження експлуатаційних і естетичних властивостей протягом всього терміну служби огорожі;
 • простий догляд з використанням звичайних миючих засобів.
скляні огорожі
скляне огородження
Особливості монтажу огорож

Вибір місця для установки огороджувальних конструкцій зі скла здійснюється на етапі планування. При цьому враховується, як доцільність розташування огорожі і його зручність, так і його поєднання зі стилем інтер’єру навколишнього простору.

Особливості виготовлення огороджувальних конструкцій

При виготовленні конструкцій зі скла проводяться ретельні розрахунки навантаження на огорожу під час його експлуатації, їх відповідність міцності, а також враховуються передбачувані умови використання огороджень і деякі інші фактори, що дозволяє домогтися бездоганних характеристик кінцевого продукту.

Необмеженість архітектурних і дизайнерських рішень:
 • Високі експлуатаційні якості використовуваного скла (міцність на стиск, зносостійкість, стійкість до вологісним і хімічних впливів і ін.) Сприяють його широкому застосуванню в архітектурі та інтер’єрного дизайну.
 • Універсальність скляних огорож, можливість їх монтажу в підлогу, з торця ступені, на стійках виносного типу і т.д., дозволяє дизайнерам реалізувати з їх допомогою найнесподіваніші рішення.
 • Ретельний підбір матеріалів для виготовлення каркаса, а також кріпильних елементів (анодіруемий алюміній або нержавіюча сталь) сприяють збереженню огорожею бездоганного вигляду (відсутність корозійних процесів, деформацій і т.д.), незалежно від умов експлуатації конструкції.
скляні огорожі сходів
скляне огородження сходів
Сервіс GLASSO – гарантія терміну служби 5 років

Компанія GLASSO впевнена в функціональності і безпеки кожної конструкції, створеної її фахівцями і готова запропонувати свої послуги з їх ремонту та технічного обслуговування. Компанія надає гарантію на скляні огорожі терміном на 5 років. Але, при створенні належних умов, вони будуть служити значно довше.

Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Скляні огорожі – унікальний спосіб облагородити інтер’єр, зробити його вишуканим і елегантним. Більш того, воно додасть приміщенню відчуття легкості і візуально розширить простір. Тому такі конструкції стають все більш популярні в сучасних житлових будинках, бізнес-центрах і комерційних закладах.

Особливості огорож зі скла і їх переваги

Скляні конструкції у вигляді огорож можуть використовуватися, як всередині, так і поза приміщеннями. З їх допомогою облаштовують балкони і лоджії, обмежують тераси і оглядові майданчики, забезпечують захист експонатів в музеях і виставкових залах, але особливо актуальними останнім часом стали скляні огорожі для сходів. Вони не вимагають багато площі для установки, забезпечують безпеку людини, попереджаючи його падіння.

Виконані з особливих видів скла, такі конструкції дуже міцні і надійні. Серед інших їх переваг:

 • бездоганний зовнішній вигляд;
 • універсальність дизайну;
 • можливість створювати конструкції різних розмірів і конфігурацій;
 • висока светопропускная здатність;
 • варіативність виконання – прозоре скло, матове, моліроване, з декоративним малюнком і т. д .;
 • стійкість до вологісних, температурних, агресивних хімічних впливів;
 • варіативність монтажу конструкції, обумовлена ​​різними видами використовуваного кріплення;
 • відсутність підвищених вимог до догляду, можливість використання звичайних миючих засобів;
 • повну відповідність вимогам безпеки;
 • абсолютна екологічна безпека.

Типи скляних огорож і їх особливості

 • Скляні конструкції без поручня. Виконуються зі спеціальних стійок (як правило, металевих) і самого скла. Застосовуються такі огорожі найчастіше на відкритому просторі. Ними оформляють балкони та відкриті майданчики ресторанів, саме такий вигляд мають скляні огорожі терас.
 • Скляні огорожі стоечного типу з поручнями. Ідеальний варіант для сходів. Передбачає монтаж металевих стійок, до яких кріпляться скляні плахи, і поручнів, забезпечують зручність спуску або підйому по сходах. Для виготовлення поручнів може використовуватися метал, дерево, пластик. Вибір матеріалу залежить від умов експлуатації (на вулиці доцільно встановлювати металеві поручні) і особливостей інтер’єрного дизайну.
 • Скляні огорожі. Виглядають особливо привабливими і повітряними. Конструкція не передбачає наявності каркасів, вона монтуються з цільного скла, що закріплюється за допомогою точкового кріплення до торцевої частини. Може бути, як з поручнями, так і без них, в залежності від місця застосування.

Види скла, яке використовується в скляних огорожах

Для огороджувальних конструкцій використовується скло, що характеризується особливою міцністю і безпекою. Це може бути:

 • Загартоване скло. Виробляється за спеціальною технологією, що надає матеріалу міцність, стійкість до температурних перепадів і безпеку осколків, що утворюються при руйнуванні скла (вони мають тупі краї, якими неможливо порізатися. Воно може бути, як прозорим, так і тонованим або матовим. При необхідності, на нього може бути завдано декор.
 • Триплекс. Особливо міцний і стійкий до будь-яких зовнішніх впливів матеріал, що отримується з декількох шарів, з’єднаних під впливом високої температури і тиску. Може бути в різних колірних варіаціях, а також прозорим, тонованим, матовим, із дзеркальною поверхнею, декорованим зсередини. При пошкодженні триплекса осколки залишаться на плівці, не завдаючи шкоди.
 • Моліроване скло. Міцний і безпечний матеріал, що дозволяє реалізувати в скляних огорожах найкреативніші дизайнерські рішення. Його використовують для створення конструкцій нестандартної форми. Ще одна важлива властивість цього матеріалу – підвищена морозостійкість.

Скляні огорожі GLASSO

У Києві купити скляні огорожі для будинку, офісу або закладу будь-якого іншого призначення можна, звернувшись в компанію «ГЛАССО». Наявність в компанії власного виробництва дозволяє істотно варіювати з вибором розмірів, форм і конфігурацій створюваних конструкцій. Тому тут можна замовити скляні огорожі для реалізації самої нестандартної ідеї.

Виготовляються нами конструкції скляних огорож міцні і безпечні. Але щоб повністю бути впевненим в їх надійності, необхідно довіряти монтаж тільки професіоналам. Фахівці компанії «ГЛАССО» обізнані з найдрібнішими нюансами систем, що виготовляються компанією, тому доручити встановлення огорожі саме їм буде розумним рішенням.

Отримавши заявку, фахівці компанії відвідають об’єкт, ознайомляться з його особливостями, уважно вивчать місце установки огорожі, виконають необхідні виміри, допоможуть визначитися з вибором матеріалів і устаткування, максимально відповідає вимогам об’єкта. Після узгодження всіх нюансів і ретельних розрахунків буде розроблений проект майбутнього огородження, відповідно до якого будуть проведені всі необхідні комплектуючі.

Ціна для кожного скляного огородження формується індивідуально, в залежності від типу конструкції, її розмірів, використовуваних матеріалів і інших особливостей.