Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Які вікна краще ставити в приватному будинку

Скління – важлива конструктивна частина будівлі, від вибору якої залежить його енергоефективність. Тому, вибираючи тип скління для котеджу або заміського будинку, слід керуватися не тільки естетичними, але і технічними характеристиками. Не менш важливий для забезпечення теплозбереження та професійний монтаж системи скління, що виключає наявність зазорів і слабку герметизацію.
Якісне скління – це тепло в будинку, захист від вітру, опадів і вуличного шуму, максимальне наповнення простору світлом, гармонійне поєднання з архітектурним дизайном та інтер’єром приміщення.

Вибір вікон для скління приватного будинку

Сучасні виробники пропонують профільні системи для скління з різних матеріалів: алюмінію, дерева, пластика. Вибір профілю залежить від уподобань власників будинку, а також загальних тенденцій в його оформленні. Кожен вид профілю має свої особливості:
• Дерев’яні системи виглядають дуже вишукано і респектабельно. Але вони сприйнятливі до займання, вологи і біологічних впливів, тому потребують додаткової обробки спеціальними складами.
Алюмінієвий профіль володіє чудовими експлуатаційними характеристиками. Але для житлових будівель слід використовувати тільки теплий алюміній, тобто профільні системи зі спеціальними термовставками, що обійдеться трохи дорожче.
• Пластик – практичний і естетичний матеріал, ефектно поєднується з будь-яким дизайнерським рішенням. З нього можна створювати найрізноманітніші віконні конфігурації.
Компанія «ГЛАССО» виготовляє на замовлення віконні системи різного типу з якісного профілю відомих європейських брендів KBE, Aluprof, Kömmerling або Salamander. У комплексі з інноваційними технологіями, розробленими фахівцями компанії, вони дозволяють отримати пластикові або алюмінієві вікна, які мають додатковим захистом від сонця, міського шуму, витоку тепла і т.д.

Які вікна краще ставити в приватному будинку

Особливості конструкції віконних систем, використовуваних в приватних будинках

Найбільш важливими елементами конструкції віконної системи є:
• Рами. Пластиковий профіль дозволяє створювати віконні конструкції, як стандартної, так і самої незвичайної конфігурації (арка, коло, овал, трапеція і т.д.).
• Стулки. Віконний отвір зазвичай містить 1 – 3 стулки. Досить часто використовується фрамужна стулка, що забезпечує зручне і безпечне (при наявності в приміщенні дітей або тварин) провітрювання.
Конструкцією віконної системи можуть бути передбачені різні способи відкривання стулок: відкидний, поворотний, маятниковий, підвісний, типу «купе» або «гармошка», штульповий. Кожен з них має певні переваги і недоліки. Їх слід добре зважити перш, ніж зробити вибір. Котедж надає величезні можливості для створення креативних рішень скління. В одній будівлі можна встановити віконні системи різної конфігурації і використовувати стулки з різними способами відкривання.
Якщо ви самі губитеся у виборі, запросіть фахівця від ГЛАССО. Він не тільки виконає виміри, а й проконсультує в питаннях вибору профілю, типу віконної конструкції і т.д. До речі, серед власників котеджів все більш популярним стає панорамне скління. Але його слід передбачити ще на етапі проектування будівлі.

Вибір склопакета для приватного будинку

Склопакет безпосередньо впливає на енергоефективність будівлі. Ідеальний варіант для житлового приміщення – двокамерний склопакет з товщиною скла 4 – 6 мм. Він забезпечує надійну термоізоляцію, не створюючи при цьому зайвого навантаження на конструкцію споруди. Для скління нежитлових приміщень або сезонного дачного будинку підходить і однокамерний склопакет.
Для додання віконної конструкції певних властивостей можуть бути використані склопакети різного типу:
• енергоефективні;
• звукоізоляційні;
• антивандальні;
• багатофункціональні і т.д.

Загальні рекомендації по вибору віконної системи для приватного будинку

Основними критеріями вибору є:
• Матеріал профілю.
• Монтажна глибина.
• Кількість камер склопакета. Для України досить 2-камерних пакетів, але якщо потрібно забезпечити, наприклад, акустичний комфорт при розташуванні будинку поряд із залізницею або в іншому галасливому місці, варто задуматися про 3-х або 4-х камерних склопакетах.
• Тип поверхні профілю (глянець виглядає більш презентабельно і легко очищається).
• Декоративність, наявність кольорового покриття. Можна, наприклад, вибрати вікно з ПВХ, що володіє більшою практичністю, але оформити його під дерево.
• Якість фурнітури і ін.
Звернувшись в компанію «ГЛАССО» можна отримати відповідь на будь-яке питання щодо віконних систем і розрахувати попередньо кошторис на скління вашого будинку. Після оформлення заявки, до вас виїде наш фахівець, який допоможе визначитися з вибором і зробить точні виміри.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.