Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Пластикові вікна

Найкраще рішення для людей, що мають високі технічні вимоги та віддають перевагу високій європейській якості.

Металопластикові вікна
Гортайте вниз
Пластикові вікна GLASSO

Вікна GLASSO із профільної
системи Salamander


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.

Вікна – важливий елемент в конструкції будівлі. Він відповідає за створення затишку і комфорту в приміщенні, наповнення його природним світлом, а також бере участь у створенні єдиної архітектурної концепції та інтер’єрного дизайну. Тому вікна повинні володіти високими естетичними та експлуатаційними властивостями. Оптимально відповідають цим вимогам пластикові вікна. Не дарма при необхідності встановити або замінити вікна в Києві, багато хто віддає перевагу саме конструкціям із пластику, тим більше що ціни на них цілком доступні.

Пластикові вікна – відносно новий архітектурний елемент. Але з моменту появи на ринку вони дуже швидко завоювали популярність, і з тих пір вона тільки збільшується. Їх вибирають забудовники при зведенні нових будинків, встановлюють в заміських будинках і котеджах, на них замінюють застарілі дерев’яні конструкції власники квартир. У бізнес-центрах, громадських будівлях, дитячих і медичних установах, офісах готелях та інших закладах комерційного призначення все частіше встановлюють саме пластикові вікна.

Купуючи вікна в Києві, кожен власник квартири, приватного будинку або комерційного закладу прагне підібрати конструкції, що володіють зовнішньою привабливістю і забезпечують комфорт в приміщенні. На створення всередині будівлі комфортного мікроклімату безпосередньо впливають технічні характеристики віконних конструкцій, а їх дизайн ефектно вписується в загальну концепцію інтер’єрного стилю.

Компанія GLASSO пропонує широкий вибір вікон в Києві, що дозволяє підібрати ПВХ конструкцію, оптимально відповідну конкретним вимогам.

Конструктивні особливості пластикових вікон

Щоб правильно вибрати вікна для свого будинку або квартири, слід попередньо ознайомитися, хоча б у загальних рисах, з конструктивними особливостями ПВХ вікон. Слід зазначити, що вони істотно відрізняються від класичних дерев’яних віконних конструкцій.

Основним матеріалом, використовуваним при виготовленні пластикових вікон, є полівінілхлорид. Його вибір для цієї мети обумовлений його повним хімічним нейтралітетом матеріалу – відсутністю хімічних реакцій при взаємодії з повітрям, атмосферними опадами, осідають забруднювачами різного походження, а також хімічними миючими засобами, використовуваними в догляді.

Основними елементами віконної системи з ПВХ є:

  • Рама (віконний профіль). Конструктивний елемент, що монтується у віконний отвір по його периметру. На нього покладається основне завдання – надійно фіксувати склопакет. Різні модифікації матеріалу, використовуваного для виготовлення профілю можуть забезпечувати його додаткові функції, наприклад, посилення профілю металом дозволить йому забезпечувати підвищений захист від злому. Профіль складається з декількох камер, на кожну з них покладаються певні функції: відведення конденсату, утворюється усередині, монтаж фурнітури, розміщення армуючих елементів і т.д. Число камер в профілі впливає на теплопровідність віконної конструкції.
  • Стулка. Рухома частина вікна. Забезпечення можливості відкриття / закриття стулки забезпечується її кріпленням за допомогою спеціальної фурнітури. Виготовляється стулка також з профілю. За її периметром встановлюється штапик, а місце з’єднання з рамою герметизують за допомогою ущільнювача.
  • Склопакет. Частина конструкції, що сприяє проникненню в приміщення сонячного світла. Вона являє собою кілька паралельно розташованих між собою стекол, які і скріплюються герметично в єдину систему. Сучасні виробники пропонують величезну різноманітність склопакетів, що відрізняються кількістю стекол і наявністю додаткових опцій.
  • Фурнітура. Набір комплектуючих, що забезпечують зручну експлуатацію вікна (петлі, замки, ручки і т.д.). Вона піддається серйозному навантаженні, тому вона повинна бути максимально надійною.
  • Штапик. Пластикова пластина з прогумованою основою, що накладається на торець стулки. Вона обумовлює щільність прилягання стулки до рами, забезпечуючи герметичність віконної системи, попереджаючи проникнення вологи, пилу і вітру в приміщення.
  • Імпост. Армований профіль, який ділить вікно на дві або більше частин і утримує на собі стулки.
  • Підвіконня. Нижній елемент системи. Його конструкція також складається з камер, що обумовлює чудову теплоізоляцію.
  • Відплив. Елемент для відводу води зовні з метою попередження затікання її під раму.
  • Укоси. Елементи, що встановлюються по периметру прорізу з метою підвищення теплоізоляційних властивостей системи і виконання нею естетичної функції.
  • Лиштви. Завершальний елемент конструкції, що монтується з боку стіни і сприяє естетичному оформленню віконного отвору.

Переваги металопластикових вікон

Вирішивши замінити застарілі вікна в Києві або вибираючи віконні системи для оснащення будівлі, що будується, багато хто віддає перевагу саме вікнам з ПВХ. Цьому сприяє безліч переваг, властивих пластиковим конструкціям. Найбільш важливими серед них є:

1. Чудові теплоізоляційні властивості.
Вікна з ПВХ-профілю забезпечують хороше енергозбереження. Дана особливість обумовлена ​​низьким коефіцієнтом теплопровідності пластика, продуманою конструкцією з якісною герметизацією, низькими теплопровідними властивостями склопакета. Установка пластикових вікон замість старих конструкцій сприяє скороченню витрат на опалення на 30% і більше.

2. Хороша звукоізоляція.
Конструкція з пластика обумовлює значне зниження ними рівня проникаючого в приміщення вуличного шуму. Для вікон в Києві, що виходять на галасливі міські вулиці і автостради, можна вибрати конструкції з додатковою шумоізоляцією, обумовленої заповненням камер склопакета інертним газом, збільшеною товщиною скла або використанням асиметричної формули при створенні склопакета.

3. Забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні.
Комфорт перебування в приміщенні забезпечується не тільки створенням в ньому оптимальної температури, але і доступом в нього свіжого повітря. Металопластикові вікна дозволяють регулювати режим провітрювання, сучасна фурнітура дозволяє навіть встановити режим «зимового провітрювання». Крім того, існують віконні конструкції, в яких передбачені вентиляційні клапани, що сприяють попаданню в приміщення свіжого повітря, але перешкоджають проникненню пилу і вуличного шуму.

4. Герметичність.
Дана властивість є дуже важливим для установки вікон в Києві, де з жвавих вулиць в приміщення проникає не тільки шум, але і міський пил, запах вихлопних газів і т.д. Формостійкий профіль і якісні ущільнювачі ефективно протистоять проникненню з вулиці неприємних запахів, а також вологи при дощовій погоді, вітру і протягів.

5. Екологічність.
Сучасне виробництво ПВХ профілю здійснюється з матеріалів, які не становлять жодної небезпеки для здоров’я. Тому металопластикові вікна без побоювання можна встановлювати в житлових приміщеннях, дитячих установах, закладах медичного призначення і т.д.
Крім того, на сьогодні розроблені технології, що сприяють безпечній для природи утилізації старих вікон з пластика.

6. Стійкість до несприятливих зовнішніх впливів.
Пластиковий профіль не піддається гниттю, як дерево, і корозії, як метал. Він спокійно переносить вплив широкого спектру температур (від – 50 до + 50 ° С), абсолютно несприйнятливий до вологи і не здатний накопичувати агресивні елементи, що містяться в навколишньому середовищі. Для захисту від механічних ударів можна вибрати вікна, оснащені багатошаровим склом типу триплекс.

7. Естетичність.
Якісне металопластикове вікно, монтаж якого виконували професіонали, має вишуканий охайний вигляд. Класична прямокутна форма і стандартний білий колір вікна чудово впишеться в будь-який дизайн. Але сучасні виробники пропонують величезну різноманітність конфігурацій віконних систем з пластика і їх широку кольорову гаму.

8. Практичність.
Встановивши пластикові вікна, ви зможете забути про необхідність їх заклеювання на зиму, так як сама конструкція передбачає їх відмінну герметизацію. Вікна максимально прості в догляді – вони легко миються, можуть очищатися за допомогою звичайних миючих засобів (за винятком абразивних і містять хлор або спирт). Потреба в щорічному фарбуванні відсутня.

9. Довговічність.

10. Оптимальне співвідношення ціни і експлуатаційних характеристик виробів.
Термін служби якісного вікна з пластику за умови його грамотного монтажу та обслуговування може бути не один десяток років. При цьому воно збереже свою естетичну привабливість протягом всього експлуатаційного періоду.

Види пластикових вікон і їх вибір

Приступаючи до вибору пластикових вікон більшість користувачів, перш за все, керуються розмірами конструкцій, їх конфігурацією, а також ціною виробів. Але до вибору вікон слід ставитися більш грунтовно, з огляду на їх конструктивні особливості та технічні характеристики. Серед них:

  • Кількість стулок і їх особливості.

Одностулкові конструкції найбільш економічні, але не практичні і встановлюють їх, переважно, в приміщеннях технічного призначення. Для установки в житлових і комерційних приміщеннях краще вибрати двостулкові вікна. Для скління великих площ можуть використовуватися вікна з трьома стулками і більше.

Розрізняють глухі та стулки, що відкриваються. Віконні конструкції з глухими стулками найбільш надійні і володіють меншою ціною. Але вони непрактичні і незручні і не можуть створити в приміщенні належний мікроклімат, зокрема, забезпечити його провітрювання. Стулки оснащуються механізмом поворотного або відкидного типу. Другі більш безпечні і рекомендуються для приміщень, де можуть перебувати діти і домашні тварини, до того ж вони забезпечують ефективне провітрювання, передбачаючи можливість регулювання його інтенсивності.

Існують також стулки з механізмом поворотно-відкидного типу. Вони трохи дорожче, але при цьому більш зручні і мають більшу функціональність. При необхідності скління великих площ варто задуматися про вікна з розсувним механізмом.

  • Тип склопакета.

Склопакети класифікуються, насамперед, за кількістю камер (просторів між стеклами). Оптимальним варіантом для скління виробничих будівель і неопалюваних приміщень є однокамерні склопакети. Для створення комфортних умов в житлових і комерційних приміщеннях варто зупинити вибір на двох-або трикамерних склопакетах, їх буде цілком достатньо для кліматичних умов України.

Важливу роль також відіграє тип скла, використовуваної в склопакетах, а також технології, які іноді використовують для посилення певних властивостей. Ціна пакетів, виготовлених відповідно інноваційних технологій трохи вище, але вікна з такими склопакетами більш функціональні, вони забезпечать більшу енергоефективність, підвищений захист від злому, вуличного шуму або палючих сонячних променів.

  • Тип ПВХ профілю.

Властивості профілю забезпечуються товщиною його стінок, монтажною глибиною, а також числом повітряних камер. Найбільш популярні конструкції з 3-ма – 5-ю камерами. Для вікон, що виходять на сонячну сторону з помірним рівнем шуму цілком достатньо 3-камерного профілю. А ось з північного боку або для вікон, що виходять на галасливу автомагістраль, краще придбати конструкцію з 5-ю камерами, вона забезпечить більш ефективну тепло- і шумоізоляцію.

Пластикові вікна від виробника «ГЛАССО»

Купуючи вікна в Києві, кожен розраховує на те, що вони будуть бездоганно служити протягом тривалого періоду. Але, щоб це було дійсно так, необхідно робити вибір серед продукції тільки надійних виробників, які завоювали репутацію високою якістю своєї продукції.

Компанія GLASSO – має велике підприємство в Києві, яке постачає на ринок величезний асортимент систем скління. Істотну частку продукції складають пластикові вікна, розробці і створенню яких фахівці компанії приділяють особливу увагу.

Компанія використовує у виробничому процесі комплектуючі найвищої якості і новітні технології, що сприяють створенню вікон нового покоління з високою енергоефективністю, прекрасними естетичними якостями і високими експлуатаційними властивостями. Крім конструкцій зі стандартними склопакетами, компанія може запропонувати віконні системи, що володіють підвищеними енергозберігаючими або шумоізоляційні властивості, що забезпечують підвищений захист від літніх сонячних променів або підвищеною стійкістю до злому. Комбінування певних властивостей дозволить втілити в вікнах оптимальні властивості для тих чи інших умов експлуатації.

У компанії «ГЛАССО» можна зробити замовлення на вікна в Києві та Київській області в будь-якій кількості. Замовлення буде виконано в найкоротші терміни, незалежно від того, побажаєте ви отримати стандартні віконні конструкції або системи скління, проектуються та виготовляються за індивідуальним замовленням. При розробці кожної конструкції фахівці компанії строго дотримуються стандартів ГОСТ, а всі етапи виробничого процесу піддаються строгому контролю якості. Тому компанія впевнена в якості своєї продукції і надає на неї досить тривалий гарантійний термін.

Щоб пластикові вікна служили дійсно довго, їх встановленням повинні займатися професіонали. Фахівці GLASSO пропонують свої послуги з установки вікон за цілком прийнятними цінами.

Якщо ви збираєтеся купити пластикові вікна в Києві, просто зв’яжіться з менеджером компанії, щоб дізнатися більше про пластикові вікна виробництва «ГЛАССО», цінах на них і умови співпраці.

Пластикові вікна GLASSO – ефективне рішення для скління будівель. Такі вікна в Києві – це запорука комфорту за доступною ціною і додаткова можливість економії енергоресурсів.