Top
 • RU
 • UA
МЕНЮ
Професійний монтаж - гарантія бездоганної роботи вікна
Термін служби металопластикових вікон становить 40 і більше років, але тільки якісний монтаж забезпечує їм високі експлуатаційні властивості.
 
 1. оригінальна підвіконна планка
 2. професійна монтажна піна
 3. відлив
 4. пароізоляційна стрічка
 5. підвіконня
Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!
Імя
Телефон
Час дзвінка
залишити заявку
Технологія монтажу «GLASSO Economy»
 • вікно в отворі кріпиться на анкерні (металеві) пластини або анкера (дюбеля в металевій «сорочці»)
 • встановлюється оригінальна підвіконна планка, яка має три камери (порожнечі всередині підвіконної планки, що запобігають промерзання її взимку)
 • внизу вікна проклеюються дві стрічки, які закриває монтажний шов зовні і зсередини приміщення, гідроізолюють його і запобігають появи протягу між вікном і підвіконням
 1. професійна монтажна піна
 2. утеплювач
 3. відкос
Технологія монтажу «GLASSO Standard»
 • включає повний цикл монтажу «GLASSO Economy»
 • зовнішній шов по периметру вікна проклеюється влагозащитной стрічкою, що створює оптимальний ефект гідроізоляції шва, забезпечує хороше вивітрювання водяної пари і закриває піну від попадання ультрафіолету, який її руйнує.
 • внутрішній шов по периметру всього вікна проклеюється ізоляційною стрічкою, що створює високу пароізоляцію монтажного шва, не дозволяє волозі вийти на поверхню внутрішніх укосів.
 • у склінні балконів, лоджій, ми в незалежність від типу монтажу між козирком і бетонним перекриттям застосовуємо бутиловий шнур, що дозволяє уникнути затікання води під час дощів, і протягів в вітряну погоду.
 1. утеплювач
 2. пароізоляційна стрічка
 3. відкос
 4. професійна монтажна піна
 5. вологозахисна стрічка
Технологія монтажу «GLASSO Professional»
 • включає повний цикл монтажу «GLASSO Economy»
 • зовнішній шов по периметру вікна проклеюється влагозащитной стрічкою, що створює ефект гідроізоляції шва, забезпечує хороше вивітрювання водяної пари і закриває піну від попадання ультрафіолету, який її руйнує.
 • на поверхню стіни віконного прорізу наноситься гідроізоляційна мастика, потім поверх мастики віконний проріз по периметру проклеюється тепло-, звукоізоляційні стрічкою.
 • внутрішній шов по периметру всього вікна проклеюється ізоляційною стрічкою, що створює високу пароізоляцію монтажного шва, не дозволяє волозі вийти на поверхню внутрішніх відкосів.
 • використання даної технології монтажу дозволяє багаторазово збільшувати терміни служби монтажної піни, тепло і звукоізолюючих функцій Вашого вікна, а в цілому Вашого будинку, квартири або офісу.
 1. теплоізоцяційна стрічка
 2. професійна монтажна піна
 3. вологозахисна стрічка
 4. утеплювач
 5. пароізоляційна стрічка
 6. відкос
Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!
Імя
Телефон
Час дзвінка
залишити заявку
Монтаж пластикових вікон за технологією «GLASSO Professional»
Монтаж пластикових вікон за технологією «GLASSO Professional» Всі співробітники монтажно-оздоблювальних бригад GLASSO проходять обов'язкове навчання і щорічну атестацію. У GLASSO бригади формуються таким чином, щоб сумарний досвід монтажників становив не менше 1000 встановлених вікон. Ваше вікно буде встановлено досвідченими і кваліфікованими монтажниками.
Екологічність
Ми виробляємо вікна із застосуванням екологічної для здоров'я і навколишнього середовища технології greenline. Вона передбачає використання безпечних стабілізаторів з цинку і кальцію, ми повністю усунули використання шкідливого свинцю. про своїх екологічних показників такі вікна рекомендовані до установки в медичних і дитячих установах.
Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!
Імя
Телефон
Час дзвінка
Залишити заявку
Та отримайте додаткову знижку5%
Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!
Залишити заявку
Виставкові салони і офіси GLASSO:
Святошино
м. Київ бул. Вернадського, 26
+38 (044) 502 33 44
+38 (067) 501 77 93
Петрівка
м. Київ п-т С.Бандери 8, кор 16-А
+38 (044) 537 28 05
+38 (067) 548 28 53
Позняки
м. Київ вул. Анни Ахматової 22
+38 (044) 361 26 84
+38 (067) 247 86 13
Графік работи:
з 9:00 до 18:00
В суботу:
з 10:00 до 16:00
В неділю:
вихідний
office@glasso.ua