Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Склопакет для балкона, який краще вибрати

Скління балкона або лоджії обумовить створення там більш комфортного мікроклімату і чудових естетичних властивостей. Для реалізації цієї мети необхідно підібрати відповідний склопакет. Щоб зробити правильний вибір, слід ознайомитися з типами скління і їх характеристиками.
Види скління для балкона:
• Холодне. Застосовують в тих випадках, коли не потрібен підвищений захист від холоду. Оптимальний варіант – однокамерний склопакет. Він коштує недорого, при цьому забезпечить гарний захист від вітру, опадів, проникнення пилу і т.д. При цьому конструкція має відносно низьку вагу і не буде створювати зайвого навантаження на опору. Тому вона може встановлюватися навіть на невеликих балконах.
• Тепле. Забезпечує ефективні теплозберігаючі властивості. Має на увазі установку двох-або трикамерних пакетів. Для забезпечення більш комфортних умов на балконі, додатково утеплюють саму плиту і огорожу.
Склопакет для балкона, який краще вибрати

Детальніше про склопакети

Склопакет – відносно проста конструкція з декількох стекол і просторів між ними (камер). В умовах українського клімату найчастіше використовуються:
• Однокамерні конструкції. Складаються з двох стекол і камери шириною до 18 мм. Переваги таких пакетів полягають в невеликій вазі і доступною вартості. Але вони не забезпечать високий ступінь самоізоляції і утеплення.
• Двокамерний пакет (три скла і дві камери). Забезпечить на балконі комфортний мікроклімат, у зв’язку з високими тепло- і звукоізоляційних властивостей. Характеризується більш високою вартістю і великою вагою.
• Трикамерний склопакет. Рекомендується для установки в регіонах з суворим кліматом або районах з високим рівнем шуму. Конструкція дорога і важка. При її установці слід ретельно прорахувати відповідність навантаження можливостям опорної конструкції.
Таким чином, оптимальним варіантом для українських користувачів в більшості випадків є саме двокамерна конструкція.
При виборі склопакетів, крім кількості камер, слід звертати увагу на такі характеристики:
• Відстань між стеклами не повинно перевищувати 2 см, інакше коефіцієнт теплоізоляції буде набагато гірше.
• Габарити конструкції не повинні бути більше 3 м у висоту і 3,2 м в ширину, інакше їй загрожує деформація.
Монтаж скління краще здійснювати в теплу пору. У будь-якому випадку, температура при монтажі не повинна бути нижче -15 ° С.
Щоб попередити утворення конденсату при установці пластикових вікон пвх, слід вибирати профіль з подвійним шаром утеплювача і вентиляційними отворами. Балкон необхідно утеплити, облаштувати гідроізоляцію, а також встановити на ньому витяжки.

Конструкційні особливості

На лоджіях і балконах використовують конструкції скління двох видів:
• Розсувні. Забезпечують ефективний економію вільного простору, але реалізувати їх можна тільки при холодному типі скління. Вони легкі, зручні в монтажі та експлуатації і відрізняються невисокою вартістю. Але відкривання таких систем в зимовий час пов’язане з певними труднощами через намерзання льоду. Все ж для балконів маленької площі – це оптимальний варіант.
• Орні. Конструкції даного типу обумовлюють кращу герметизацію і теплоізоляцію. Але для них потрібно набагато більше простору, тому в умовах обмеженого простору вони не дуже зручні.
Якщо вирішите засклити балкон або лоджію, зверніться до фахівців. При зверненні в компанію «ГЛАССО» наш співробітник виїде на об’єкт, виконає необхідні виміри, здійснить професійну оцінку опорної конструкції і допоможе визначитися з вибором.


Консультуємо онлайн

Спілкування тільки з живими людьми, які готові реалізувати навіть найамбітніші проекти! Працюємо в зручних для вас месенджерах.